Рівненська АЕС уклала договір із друзями Путіна

2c52443702b1257053ebba12fe51ca6fВП «Рівненська АЕС» 23 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з фірмою «UJV Rez a. s.» на послуги щодо технічного випробовування й аналізу вартістю €1,89 млн (31,01 млн грн. за курсом НБУ).

 Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», інформує портал «Наші гроші».

Йдеться про розробку обґрунтування допустимої кількості циклів навантаження обладнання і трубопроводів ЯПВУ при експлуатації реакторних установок енергоблоків № 1,2 у понадпроектний період. Виконати обґрунтування повинні до кінця вересня 2015 р.

Акціонерна компанія «ÚJV Řež, a. s» зареєстрована у Чехії. На офіційному сайті фірми зазначено, що її основними співвласниками є:

– ČEZ, a. s. (52,46 %), міжнародна група компаній, займається електрообладнанням

– Slovenské elektrárne, a.s. (27,77 %), словацька компанія, входить до групи компаній Enel (Італія), займається електрообладнанням для АЕС, ГЕС і ТЕС

– ŠKODA JS a.s. (17,39 %), належить російській групі «Объединенные машиностроительные заводы». Контроль над ОМЗ здійснює «Газпромбанк», основним акціонером якого є компанія «Лідер» одного з довірених товаришів Володимира Путіна Юрія Ковальчука.

На нинішньому тендері «ÚJV Řež, a. s» мала двох українських конкурентів, які програли з різницею в 7 мільйонів.

Перший – ТОВ «ІПП-Центр». Власниками фірми є Сергій Радченко, Андрій Богдан, Юлія Невгад та Андрій Ігорович Ориняк, син Ігоря Ориняка, відомого як доктор технічних наук, професор, заввідділу фізичних основ міцності та руйнування Інституту ім. Писаренка. До кінця 2011р. співвласником «ІПП» був і сам інститут.

Другий – ТОВ «Енергориск». Компанія було засновано керівниками держпідприємства «Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки» Григорієм Громовим та Станіславом Шоломицьким. Після публікацій про цю фірму в середині 2012 року склад засновників змінився. Тепер власниками фірми є Олексій Шумаєв, Катерина Співакова, Жанна Сидорович, Ігор Іванов та Валерій Шихабутінов.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети