Рівненщина виривається з “червоної зони” карантину

‼️Рівненщина вийшла з «червоної зони»‼️
✅Станом на вечір 14 липня відсоток виявлення випадків інфікування COVID-19 складає 10.6, при допустимій нормі менше 11%. Це означає, що Рівненщина може послабити карантинні обмеження.
✅Скликав позачергове засіданні ТЕБ та НС. Вирішили дозволити роботу закладів культури та кінотеатрів. Умова – наповненість залів не більше 50 %. Завтра розглянемо і можливість відкриття ресторанів, кафе, барів, їдалень у приміщеннях.
❗️Друзі, наголошую: послаблення карантинних норм – не означає скасування обмежувальних заходів. Ми поступово будемо повертатися до нормального режиму життєдіяльності. Але лише від кожного з нас залежить закінчення карантину.
Будьте свідомі і не забувайте про елементарні засоби захисту та дезінфекції – повідомляє голова РОДА Віталій Коваль.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети