Рівненщина у лідерах за динамікою по створенню ОСББ

273Рівненщина – один із регіонів, де простежується позитивна динаміка зі створення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Роботу Рівненської та Волинської облдержадміністрацій в цьому напрямі відзначив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник. Разом із тим питання створення та підтримки діяльності вже існуючих об’єднань є одним із ключових у контексті реформування житлово-комунального господарства України.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Досвідом із цих питань поділився міський голова Рівного Володимир Хомко. Так, в обласному центрі нині налічується 337 ОСББ. Вони обслуговують 374 будинки. На підтримку цих об’єднань у Рівному затвердили Муніципальну програму сталого розвитку на 2013-2017 роки. Відповідно до неї, ОСББ можуть отримати гроші на проведення капітальних ремонтів на умовах співфінансування (20 відсотків – кошти власників квартир, 80 відсотків – з міського бюджету). Такий механізм є доволі дієвим.

Загалом на сьогодні в усіх регіонах функціонує більше 16 тисяч ОСББ та понад 3 тисячі інших форм самоорганізації населення. Тим часом заплановано створити 32 тисячі 950 таких об’єднань.  Про це йшлося під час виїзного засідання колегії Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України, що відбувалося  під керівництвом Геннадія Темника. Тож посадовець зобов’язав очільників областей та керівників відповідних служб працювати в цьому напрямі.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети