Рівненщина отримає півмільйона європейський коштів

підпис Кирилов угода29 вересня на Рівненщині представлено третю фазу спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ).  В результаті голова Рівненської облради Михайло Кириллов, голова ОДА Сергій Рибачок й міжнародний менеджер Проекту Джейсінгх Сах підписали тристоронню угоду про співпрацю.

 Перша фаза Проекту МРГ в Рівненській області розпочалася ще в лютому 2008 року. За нею діяла друга фаза, яка офіційний старт отримала у липні 2011 року. За цей час майже 98 тисяч мешканців Рівненщини покращили умови свого життя через реалізацію 96 мікропроектів щодо відновлення 64 дитячих садків та шкіл, 23 сільських медзакладів, з доступу до якісної води, 6 енергозберігаючого вуличного освітлення. Дані місцеві ініціативи були успішно реалізовані завдяки Проекту, об’єднанню зусиль мешканців сіл, місцевої, районної та обласної влади та спонсорів.

– Перші дві фази проекту на Рівненщині пройшли успішно. Представлена третя фаза проекту триватиме наступні 4 роки. Будемо допомагати місцевим громадам самореалізовуватися, – зауважив міжнародний менеджер Проекту Джейсінгх Сах.

 Загальна підтримка МРГ в області в середньому може досягати 0,5 млн. доларів США в гривневому еквіваленті. Допомога, в рамках проекту, буде спрямована на відновлення інфраструктури в таких пріоритетних сферах діяльності громад, як енергоефективність, охорона здоров’я, охорона навколишнього середовища, водопостачання спільно з  розвитком малого аграрного бізнесу.

 – Дякую Джейсінгх Саху за ту можливість, яка надана нашим територіальним громадам. Переконаний, що кожен район області долучиться до цих проектів і реалізує поставлені цілі, адже питання самореалізації місцевих громад, це один з ключових моментів, які ми маємо досягти у 3 фазі проекту. Що стосується обласної ради, то ми робимо наразі все, щоб співпраця була ефективною. Це гарна справа і ми покажемо, як влада може і вміє співпрацювати з місцевими громадами. Наступного року будемо долучатися й до співфінансування і закладемо в бюджет суму, яка дозволить ефективно реалізовувати завдання проекту, як на мене, це має бути не менше одного мільйона гривень, – зазначив голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов.

 Проект має на меті формування самосвідомості та самодостатності місцевих громад шляхом реалізації ініціатив направлених на поліпшення життя українців.

Прес-служба Рівненської  облрадиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети