Рівненянка допомогла студенту фіктивно пройти виробничу практику й поплатилась за це

Головного бухгалтера рівненського підприємства позбавили права обіймати займану раніше посаду. Також жінка сплатила штраф у розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів громадян.

У ході досудового розслідування з’ясовано, що 41-річна жителька Рівного Лариса, працюючи бухгалтером на одному з місцевих  ПАТ,  умисно, не маючи повноважень щодо найму працівників товариства, склала завідомо неправдивий офіційний документ  — наказ про прийняття на роботу громадянина. Згідно з наказом він обіймав посаду опоряджувальника. Фактично ж В. на роботу не приймався та не виконував завдань, передбачених посадовою інструкцією. Все це було організовано для того, аби засвідчити факт проходження юнаком виробничої практики на приватному акціонерному підприємстві та надання звітної документації до навчального закладу.

Це стало підставою для притягнення головного бухгалтера ПАТ до кримінальної відповідальності. Дії жінки кваліфіковано за ч.1 ст. 366 КК України (складання й видача завідомо неправдивих документів). За службове підроблення Рівненський міський суд призначив підсудній покарання у вигляді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Також суд позбавив її права обіймати певні посади строком на 1 рік.

Прес-служба прокуратури міста РівнеВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети