Рівне збирає волонтерів для навчання

волонтерРівненська міська молодіжна громадська організація «Центр стажування та волонтеріату» оголошує набір для участі в проекті «Майстерня мобільних волонтерів». Реалізація даного проекту відбувається за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому.
До участі в проекті запрошуються студентська молодь, громадські активісти та всі бажаючі для кого є цікавою тема волонтерства.
Тренінг відбудеться 22-23 листопада 2014 року у Рівному. Про час та місце проведення тренінгу буде повідомлено додатково.

До участі в проекті потрібно до 18.00 21 листопада 2014 року заповнити он-лайн анкету.
https://docs.google.com/…/11tfhuxRaf5d6E0TAQBnnFU8…/viewform

Мета проекту полягає у підвищенні громадської активності в місті через популяризацію волонтерського руху.
Під час заходу учасникам тренінгу про різні форми волонтерського руху, кращі практики проведення волонтерських акцій в міста та області, про можливість стати волонтером за кордоном, як правильно організувати акції, поширювати інформацію про захід у ЗМІ, мобілізовувати людей через соціальні мережі розкажуть Юрій Дюг(Допомога армії – Рівне), Svyatoslav Klichuk («Захистимо Рівне»), Микола Орлов (Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН»), Тимур Тимченко («Яскраво») Andriy Tokarskyj(Громадянська мережа ОПОРА), Margarita Gorlo-Beseduyk (Асоціація інформації та розвитку), Мар’яна Рева (БФ «Скарбниця Надії»), Oleksandr Melnychuk(ERVE.ua).
За додатковою інформацію звертайтеся до Анатолій Бондарчук за тел. (096) 9187408 або до Sergij Sabo за тел.. (068)6621832.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети