Рівне має прекрасний фінансовий стан, а Рівненщина – ні
Рівне увійшло в п’ятірку з найкращим фінансовим станом, а ось на Рівненщині загалом фінансовий стан один з найгірших. Такі результати представив портал “Прозорість бюджетів регіонів та їхніх регіональних центрів в Україні”(http://budgets.icps.com.ua).
В рамках проекту “Прозорі, фінансово здорові і конкурентоспроможні муніципалітети в Україні”, який реалізується Інститутом економічних і соціальних реформ в Словаччині (ІNЕКО), в партнерстві з Міжнародним центром політичних досліджень (МЦПД) та за фінансової підтримки Офіційної допомоги з метою розвитку Словацької Республіки – SlovakAid відбулася презентація он-лайн платформ. Однією з таких платформ є
“Прозорість бюджетів регіонів та їхніх регіональних центрів в Україні” . Ціль порталу – сприяння покращенню фінансового здоров’я регіонів, міст і населених пунктів. Оскільки прозорість, фінансова стійкість і формування регіональних конкурентних переваг є базовими принципами для ефективного функціонування місцевих органів влади в довгостроковій перспективі. Сайт містить дані стосовно бюджетів муніципалітетів всіх 24 регіонів України і їх адміністративних центрів. Згідно зі словацьким досвідом, дані розділені на наступні типи: географічні дані, короткий опис галузей, показники фінансової стабільності і фінансового здоров’я. Саме сукупність цих даних сформувало поняття фінансового стану Рівного та Рівненщини.
Ще одна платформа, де Рівненщина потрапила не в п’ятірку перших це “Конкурентоспроможність регіонів та регіональна оцінка ділового клімату в Україні” (http://competitiveness.icps.com.ua/. Аналіз конкурентоспроможності регіонів повинен забезпечити зацікавлених осіб інформацією про поточний стан ділового середовища в регіонах, а також про конкретні проблеми економічного розвитку в регіонах. Проект надасть представникам місцевої влади корисний інструмент для розвитку регіонів, а також для усунення локальних бар’єрів ділового середовища. Модель оцінки конкуреноспроможності регіонів України охоплює 24 регіони України (всі області за виключенням Криму). Регіональний індекс ділового середовища (РІДС) розраховується на основі 103 незалежних показників, що розраховані на основі двох джерел інформації: статистичних даних за 2014-2015 роки та опитування компаній на предмет оцінки умов ведення бізнесу в регіонах.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.