Рішення липневого виконкому міської ради

26 липня 2017 року заступник міського голови Кондратюк В.В. провів чергове засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради.
Члени виконкому заслухали і прийняли до відома інформацію керуючої справами виконавчого комітету Вознюк С.О. «Про стан торговельного обслуговування населення міста Здолбунів за перше півріччя 2017 року».
Спеціаліст 1 категорії бухгалтерського обліку та контролю Очко А.О. інформувала про виконання Здолбунівського міського бюджету за 1 півріччя 2017 року.
Розглянувши клопотання КП «Здолбунівкомуненергія» виконком погодив договори про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ КП «Здолбунівкомуненергія» перед НАК «Нафтогаз України».
Також погоджено для КП «Здолбунівкомуненергія» планові норми споживання теплової енергії та норми споживання на підігрів 1 м.куб. води на опалювальний сезон 2017-2018 р.р.

Норми споживання теплової енергії в місяць для населення будуть становити – 0,02453 Гкал/м2/міс, для бюджетних споживачів – 0,02659 Гкал/м2/міс, для інших споживачів – 0,02638 Гкал/м2/міс.
Бюджетним споживачам встановлено норму споживання теплової енергії на підігрів 1м.куб. води – 0,0416 Гкал/м3.

 Затверджено проектно – кошторисні документації на капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Стуса та на капітальний ремонт частини пішохідної доріжки по вул. Шевченка в м. Здолбунів.
Розглянувши клопотання малого приватного підприємства –фірми «Промсервіс» члени виконавчого комітету прийняли рішення встановити режим роботи магазину «Спірит енд фуд», розташованого по вулиці Парковій, 68, міста Здолбунів щоденно з 07. 00 год. до 23.00 год.
Вирішено дати дозвіл депутату Здолбунівської районої ради Дацюку О.Є. на встановлення артоб’єкту «Я люблю Здолбунів» на території міського скверу по вулиці Грушевського без комерційного використання. 
Дано дозвіл жителям міста на підключення до міських мереж водопостачання та каналізації.
Виконком дозволив зріз аварійних дерев по вулицях С.Бандери,1, Герцена, Кармелюка, Фестивальній, Базарній та провулку Огієнка.
Розглянув питання щодо захисту майнових прав дітей.
Затвердив розпорядження міського голови видані між засіданнями виконавчого комітету.

Також малозабезпеченим громадянам міста надано одноразову матеріальну допомогу. Житловим будинкам присвоєні окремі поштові адреси.

Повідомляє Здолбунівська міська рада

від ЗС: Почитайте рішення, інформації – вони цікаві!

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

 « Про стан  торговельного  обслуговування  населення міста Здолбунів»

          На виконання рішення виконавчого комітету від 30.11.2016 року №261

«Про стан торговельного обслуговування міста Здолбунів» було проведено ряд заходів , а саме:

– з метою виявлення незареєстрованих закладів торгівлі працівниками міської ради проведено рейди по місту. Про виявлені недоліки  повідомлено податкову інспекцію; 

– спільно з працівниками  Здолбунівської районної адміністрації, працівниками поліції та податкової інспекції було проведено ряд рейдів щодо наявності ліцензій при продажу алкогольних та тютюнових виробів. Згадані рейди носили попереджувальний характер, оскільки перевірки суб’єктів підприємницької діяльності заборонені;

        –  неодноразово спільно з працівниками поліції проведено рейди щодо несанкціонованої торгівлі біля ринків по вулиці 8 Березня та Заводській. З метою упорядкування вуличної торгівлі були прийняті рішення « Про впорядкування вуличної торгівлі по вулиці Заводській, міста Здолбунів» та «Про   розгляд    звернення    суб’єкта    підприємницької   діяльності     ринку «Катеринівський» Ковальова Г.А.» відповідно до яких дозволено торгівлю сільськогосподарськими товарами з автомобілів на визначених територіях за межами ринків. Також було розглянуто питання про  можливість роботи ринку по торгівлі сільськогосподарськими товарами, що по вулиці 8 Березня   у суботні дні. Однак така пропозиція не була підтримана фермерськими господарствами та громадянами , які здійснюють торгівлю на вищевказаному ринку;

        – з метою зменшення податкового навантаження на підприємців міста Здолбунівська міська рада у березні місяці прийняла рішення згідно якого  зменшила ставку єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності – платників другої групи (  до 10 процентів від розміру мінімальної заробітної плати встановленої 01 січня звітного року);

     – виконавчий комітет міської ради постійно погоджує графіки роботи  об’єктів торгівлі та розглядає скарги  громадян щодо   порушення таких графіків. Так, було проведено попереджувальну роботу з господарюючим суб’єктом магазину «Сова»  про що прийнято відповідне рішення. Змінено режим роботи і магазину «Південь», який працював до третьої години ночі і  на який були скарги громадян та поліції щодо порушення громадського порядку під час роботи  згаданого магазину. Тому при зміні орендаря було знайдено порозуміння та погоджено роботу магазину до 23 години. Поряд з тим проведено ремонт фасаду будівлі;

      -продовжуються роботи по  огородженню ринку по вулиці 8 Березня для торгівлі с/г продукцією;

– у березні 2017 року рішенням сесії міської ради внесено доповнення до Правил благоустрою міста, якими зобов’язано  господарюючі суб’єкти

об’єктів торгівлі підтримувати чистоту вікон та вітрин, встановлювати урни для сміття біля входу. Це доповнення дасть можливість більш  суворо контролювати благоустрій прилеглих територій до об’єктів торгівлі;

В 2017 році підприємцями  збудовано два  торгові об’єкти, які  сплатили до  20 тис грн. пайової участі у розвиток  інфраструктури міста ( це Мічута  Ю. по вулиці  Б.Хмельницького, 21  та  Лавренюк О.  по вулиці Шкільній, 23).

Останнім часом   у місті почали з’являтися  самовільно встановлені малі архітектурні форми (мафи). Так з підприємцем, який самовільно встановив кав’ярню   по вулиці Заводській, 2а  було проведено ряд   роз’яснювальних зустрічей та прийнято відповідне рішення. На  даний час кав’ярня демонтована. Аналогічна ситуація склалася і по вулиці Б.Хмельницького,21. Кіоск працює цілодобово без дозвільних документів, хоча підприємець має бажання викупити земельну ділянку під збудованим об’єктом торгівлі, яка знаходиться поруч з  кіоском.  А тому постало питання про прийняття рішення «Про  порядок демонтажу незаконно встановлених тимчасових споруд на  території міста Здолбунів». Проект такого рішення вже підготовлено та буде розглянуто на черговій сесії міської ради.

Однією  із мір впливу на роботу закладів торгівлі –  запрошувати господарюючих суб’єктів, об’єкти яких не відповідають Правилам благоустрою, порушують Правила торгівлі,  на засідання комісії по здійсненню контролю за дотриманням Правил благоустрою, аналізу сплати місцевих податків і зборів суб’єктами підприємницької діяльності.

  Керуюча справами виконавчого комітету                                   С.О.Вознюк

 

Розглянувши заяву депутата Здолбунівської районної ради Дацюка О.Є. щодо надання  дозволу на  встановлення   артоб’єкту «Я люблю Здолбунів» в міському сквері по вулиці Грушевського з метою покращення естетичного стану скверу та створення  відповідної фотозони, керуючись статтею 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

         Дати дозвіл депутату Здолбунівської районої ради Дацюку Олегу Євгеновичу на встановлення артоб’єкту  «Я люблю Здолбунів» на території міського скверу по вулиці Грушевського  в  місті Здолбунові без комерційного використання.  

Заступник міського голови                                                     В.В.Кондратюк

з питань діяльності виконавчих органів ради

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети