Рішення комісії щодо карантину у здолбунівських закладах освіти

22 вересня відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Здолбунівської міської ради.
🟡На виконання рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21.09.2021 (протокол № 35), комісія вирішила з 00 годин 00 хвилин 23 вересня 2021 року в Здолбунівській громаді встановлюється “жовтий” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території громади.
❗️Комісією було вирішено зупинити навчальний процес до забезпечення організації вакцинації 80 відсотків працівників у таких освітніх закладах:
🔶 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4;
🔶Здолбунівська гімназія;
🔶Орестівська початкова школа;
🔶Здолбунівський ЗДО “Чебурашка”;
🔶Здолбунівський ЗДО “Усмішка”;
🔶Здолбунівська музична школа;
🔶Здолбунівський центр творчості дітей та юнацтва
😷Директори вищевказаних закладів освіти мають вжити заходів щодо організації вакцинації працівників закладів та відновлення роботи закладів у максимально стислі терміни.
Від ЗС: виходячи із суті засідання комісії, головне її завдання було стимулювати ВСІ заклади, які працюють із дітьми, привести до стану вище 80% вакцинованих. Емоційні виступи керівників закладів, гуманітарного управління, первинки громади відкрили проблематику в закладах. Від внутрішнього спротиву техперсоналу, перехворівших до неготовності того, що заклади ЗАКРИВАЮТЬ, а не переводять на дистанційне навчання. Але іншого шляху швидко виправити ситуацію не має. Як вирішувати питання показали в місцевій ДЮСШ, садочку Ладоньки та інших, які масово вакцинувалися за два дні і досягли потрібних показників. Так, є обєктивні причини, є хворі  і в т.ч на ковід у закладах, але стрімкий ріст захворюваності в т.ч серед дітей не залишив комісії жодних альтернатив окрім такого рішення яке прийняте. Як тільки відсоток вакцинованих буде 80+ одразу збирається позачергова комісія і відновлює роботу навчального закладу. Ми впевнені, що все це можливо здійснити за 3-4 дні.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети