Річний звіт нардепа від Здолбунівщини (округ 154)

КоролюкЗвіт народного депутата Валентина Королюка за 2013 рік, обраного по округу 154, до якого входить і Здолбунівський район

Часопис «Рівне Час» опублікував звіт народного депутата Валентина Королюка за 2013 рік. За минулий рік Валентин Королюк зареєстрував 21 депутатський запит, які торкались багатьох важливих проблем суспільного життя і, зокрема, безпосередньо округу. Наприклад:

–          депутатський запит щодо необхідності врегулювання ситуації, яка склалася навколо розпаювання земель ДП «Мирогощанський державний іподром»;

–          депутатський запит щодо необхідності відновлення руху електропоїздів сполученням Здолбунів – Красне та Красне – Рівне – Здолбунів;

–          депутатський запит щодо необхідності вирішення питання доплати за вислугу років працівникам у сфері культури та мистецтва, які працюють у державних і комунальних закладах культури;

–          депутатський запит щодо стану автодоріг у районах, що входять до 154-го виборчого округу.

–          депутатський запит щодо фінансування з Державного бюджету завершення будівництва газопроводу-відводу від газорозподільної станції Опарипси до сіл Немирівка, Батьків, Башарівка, Пріски, Старики, Перенятин Радивилівського району;

–          депутатський запит щодо недопущення незаконної приватизації ДП «Смигаторф» та захисту трудових прав членів трудового колективу зазначеного підприємства;

–          депутатський запит щодо недопущення штучного зниження економічної активності відокремленого підрозділу «Локомотивне депо Здолбунів» Львівської залізниці.

За рік депутатської діяльності Валентин Королюк виступив автором семи законодавчих ініціатив, деякі з них розроблені на безпосередню вимогу виборців. Зокрема:

–          Проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про залізничний транспорт» щодо задоволення потреб громадян у пасажирських перевезеннях». Цей законопроект – відповідь на те, що Укрзалізниця ігнорує бажання простих громадян. Він передбачає, що «Укрзалізниця» повинна погоджувати зміну графіків приміських поїздів із сільськими радами, через які проходять їхні маршрути.

–          Проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про зайнятість населення» стосовно організації громадських робіт на територіях сіл та селищ». Цей законопроект розроблений на прохання сільських голів 154-го виборчого округу. Він передбачає, щоб у разі залучення місцевими органами влади безробітних до громадських робіт у селах та селищах ці роботи оплачувалися за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

–          Проект Закону «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення охорони права громадян на звернення». Цей проект закону розроблений на численні прохання громадян на особистих прийомах. Його ухвалення дозволить кожному громадянину притягнути до адміністративної відповідальності чиновника, який дозволяє собі порушувати законодавство про звернення громадян, зокрема – не надавати відповіді на звернення у встановлений строк.

Нагадаємо, що Валентин Королюк першим із народних депутатів від Рівненщини відкрив громадські приймальні в усіх адміністративних одиницях 154-го виборчого округу. За минулий рік на особистих прийомах Валентина Королюка побувало 608 громадян. Загалом громадські приймальні депутата розглянули 1614 звернень громадян. Найбільше, за словами народного обранця, люди зверталися за матеріальною допомогою. І попри те, що кошти на забезпечення депутатської діяльності є обмеженими, за рік Валентин Королюк допоміг на лікування 184 людям. Загальна сума фінансової допомоги складає 51550 гривень.

Сума допомоги церковним громадам в окрузі у 2013 році склала 18200 гривень.

Щочетверга в окружній громадській приймальні здійснювався безкоштовний прийом громадян висококваліфікованим юристом. За 2013 рік за юридичною допомогою звернулося 94 мешканці 154-го округу. Усі вони отримали безкоштовну юридичну консультацію.

Крім того, упродовж року депутат допомагав освітнім, лікувальним, спортивним закладам. Традиційними заходами від Валентина Королюка стали Свято морозива у кожному районі 154-го виборчого округу, Козацький куліш на Берестечку та Свято Спаса у Здолбунові.

У червні 2013 року громадянською мережею «Опора» Валентина Королюка було визнано одним із найвідкритіших нардепів від Рівненщини.

Також у звіті за 2013 рік депутат подякував жителям 154-го округу за активну позицію у відстоюванні демократії та європейського вибору України.

«Під час Євромайдану з багатьма ми бачилися на Майдані Незалежності в Києві, ми стояли пліч-о-пліч, виборюючи європейське майбутнє для нас та наших нащадків. Я пишаюся нашим студентством, нашими селянами, інтелігенцією, службовцями. Вийшовши на Майдан, вони довели, що їм не байдуже, якою завтра буде Україна», – зазначає Валентин Королюк.

З повним варіантом звіту можна також ознайомитись на сторінці народного депутата Валентина Королюка у мережі Facebook.

Прес-служба народного депутата України Валентина КоролюкаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети