Річні волонтерські проекти в Польщі та Німеччині


Коротка інформація:

Коли: з 01.09. 2017 по 31.08. 2018;
Де: в громадських організаціях, музеях та освітніх центрах Польщі та Німеччини;
Хто може взяти участь: молоді люди віком від 18 до 30 років;
Термін подачі документів: до 31.01. 2017
Перейдіть до заповнення анкети: перейдіть за посиланням.
Опис волонтерських проектів. Річні волонтерські проекти мають різну тематику – соціальну, історичну, культурно-освітню. Протягом року волонтери будуть працювати в обраному проекті в одній з організацій Польщі:

у Гданську «Музей Штутгоф»: робота в архіві, допомога в педагогічному відділі, відвідування літніх людей;
у Кракові освітній центр «Радісна новина 2000»: допомога в проведенні занять та тренінгів для учнів і молоді, робота в офісі, відвідування літніх людей;
у Кракові «Мальтійський центр допомоги дітям з обмеженими можливостями та їх родинам»: робота з дітьми з аутизмом і ДЦП під час музикотерапії та в басейні;
в Освенцимі «Єврейський центр»: проведення тренінгів та екскурсій, зокрема англійською, допомога в офісі;
в Освенцимі «Міжнародний дім зустрічей для молоді»: офісна робота, робота над перекладами, опіка екскурсійних груп, участь в освітніх тренінгах.
в Любліні «Брама Гродська – Театр NN»: допомога в офісі, робота над перекладами, участь у тренінгах та різних культурно-освітніх заходах;
у Варшаві «Єврейська община»: допомога в дитячому садку, робота з літніми людьми;
у Лодзі «Максимільян Кольбе верк»: відвідування літніх людей, допомога по господарству, розвезення з монастиря по домівкам для них обідів.
В Німеччині проекти проходитимуть в Берліні, Дахау, Гамбурзі, Оснабрюку та Веймарі. Це робота в архівах музеїв, офісна робота, відвідування літніх людей.

Проекти у Польщі передбачають, що волонтери з України будуть разом працювати, або жити з волонтерами з Німеччини. На початку волонтерського року відбудеться підготовчий семінар. Наступні семінари протягом року дадуть змогу учасникам представити свої успіхи в проектах та обговорити подальшу діяльність з координатором.

Фінансове забезпечення учасників. Учасники отримають: квитки на дорогу до міста, де буде відбуватися проект та назад по його завершенню; безкоштовну річну візу; страховку; житло; безкоштовний проїзд по місту; гроші на харчування та кишенькові, які отримуватимуть учасники щомісяця у розмірі від 800 злотих в Польщі та 350 євро в Німеччині; оплачувану відпустку; у Польщі – мовні курси.

Вимоги до кандидатів. Молоді люди віком від 18 до 30 років. Кандидати мають бути мобільними та з високим рівнем мотивації. Важливим є досвід громадської діяльності та знання іноземних мов.

Умови відбору. Для участі у польських проектах необхідно підготувати англійською мовою, а для участі в німецьких – німецькою мовою наступні документи:

анкета;
резюме;
мотиваційний лист;
автобіографія;
дві рекомендації;
фото.

Відібраним кандидатам буде запропоновано пройти співбесіду, на підставі якої будуть остаточно відібрані кандидати до кожного конкретного проекту.

Термін подачі документів. Для участі у проекті необхідно заповнити анкету та подати увесь список документів до 31 січня 2017 року.

Більш детальна інформація на сайті http://www.asf-ev.de/

TO FILL IN THE APPLICATION FORM, PLEASE CLICK ON THE FOLLOWING LINK: APPLICATION for ASF Volunteer Peace Service 2017/2018

джерело: https://ngoassm.wordpress.com/voluntary-service-poland-germany-2017-2018/Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети