. Результати обласного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика | Здолбунів City

Результати обласного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика

13 грудня 2014 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 пройшов обласний етап ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

У конкурсі взяли участь 189 учнів загальноосвітніх закладів області:

  • 3 клас – 19 учнів;
  • 4 клас – 20 учнів;
  • 5 клас – 22 учні;
  • 6 клас – 20 учнів;
  • 7 клас – 20 учнів;
  • 8 клас – 22 учні;
  • 9 клас – 21 учень;
  • 10 клас – 23 учні;
  • 11 клас – 22 учні;
  • 19 учнів професійно-технічних навчальних закладів
  • 28 студентів вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації.

Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне –  4 призових місця, команди Дубровицького району та м. Дубно вибороли по 3 призових місця. По 2 перемоги в учнів Березнівського, Здолбунівського, Рівненського, Костопільського, Радивилівського та Сарненського районів.

Учні Острозького, Демидівського, Рокитнівського, Зарічненського, Гощанського районів та міста Острог не вибороли жодного призового місця.

Переможці конкурсу:  
3-ій клас
Бренчук Дар’я Юріївна Квасилівський навчально-виховний комплекс “школа-ліцей” Рівненського району 1 місце Марушкевич Раїса Іванівна
Ткач Катерина Олегівна Березнівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад” 2 місце Данилюк Надія Степанівна
Бражнікова Ангеліна Ігорівна Радивилівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2-ліцей” імені П. Г. Стрижака 3 місце Пархута Лариса Володимирівна
4-ий клас
Мосійчук Тетяна Володимирівна Висоцька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Дубровицького району 1 місце Щур Раїса Петрівна
Мельничук Олександра Миколаївна Дубенський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” 2 місце Тимощук Олена Євгеніївна
Никитюк Анастасія Андріївна Сарненський навчально-виховний комплекс “Школа-колегіум” імені Т. Г. Шевченка 3 місце Жук Ольга Євгенівна
5-ий клас
Сасюк Уляна Ігорівна Млинівська гуманітарна гімназія 1 місце Сінчук Оксана Сергіївна
Діжурко Аліна Григорівна Дубровицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 2 місце Петрусь Людмила Іванівна
Мельничук Наталія Олегівна Смизька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Дубенського району 3 місце Панасюк Оксана Леонідівна
6-ий клас
Повх Анна Сергіївна Дубенська гімназія № 2 1 місце Момотюк Світлана Іванівна
Павелко Ольга Сергіївна Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 16 2 місце Євсович Марія Василівна
Костецька Світлана Миколаївна Любиковицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Сарненського району 3 місце Мацкевич Світлана Василівна
7-ий клас
Бабік Софія Петрівна Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецького району 1 місце Шух Наталія Миколаївна
Савицька Олена Андріївна Радивилівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 – гімназія” 2 місце Ксьондзик Раїса Кирилівна
Кисіль Оксана Володимирівна Удрицький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний закад” Дубровицького району 3 місце Ящук Галина Степанівна
8-ий клас
Павлюк Анастасія Анатоліївна Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 1 місце Максимчук Ольга Володимирівна
Колос Євгеній Григорович Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 2 місце Ющак Емілія Ростиславівна
Зух Юліана Олександрівна Рівненська українська гімназія 3 місце Парфенюк Оксана Миколаївна
9-ий клас
Левчик Лілія Олександрівна Кузнецовська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 1 місце Мельник Сергій Семенович
Редька Надія Петрівна Корецький навчально-виховний комплекс “Школа І-ІІ ступенів-ліцей” 2 місце Сергієнко Юрій Михайлович
Козаренко Христина Юріївна Клеванська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Рівненського району 3 місце Бойко Світлана Володимирівна
10-ий клас
Константінова Дарина Сергіївна Рівненська українська гімназія 1 місце Філь Валентина Олександрівна
Шмендель Марта Юріївна Здолбунівська гімназія 2 місце Павловська Наталія Борисівна
Дубинка Яна Романівна комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 3 місце Мартинюк Василь Іванович
11-ий клас
Мамедова Сабіна Ільгар кизи Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 8 1 місце Черуха Ірина Володимирівна
Мудрик Ірина Геннадіївна Дубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 2 місце Кокорська Марія Богданівна
Ляховчук Вікторія Іванівна Малинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Березнівського району 3 місце Миронець Наталія Миколаївна
ПТНЗ
Гладун Оксана Вікторівна Вище  професійне училище № 1 м. Рівне 1 місце Юдіна Раїса Василівна
Ясюк Тетяна Володимирівна ДНЗ «Дубенське вище художнє професійно-технічне училище» 2 місце Кирилюк Наталія Миколаївна
Гавриленко Інна Ігорівна Рівненський центр ПТО сервісу та дизайну 3 місце Качанівський Семен Васильович
ВНЗ І-ІІ р.а. (технічний напрям)
Олійник Світлана Олегівна Рівненське музичне училище РДГУ 1 місце

Шеруда Неля

Петрівна

Бойко Валентина Миколаївна ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу» 2 місце Вербило Тамара Володимирівна
Коспа Валерія Володимирівна Рівненський державний аграрний коледж 3 місце Метка Ірина Мелентіївна
Педагогічні коледжі
Раба Вікторія Петрівна Дубенський коледж РДГУ 1 місце Бондарчук Ірина Володимирівна
Марчук Аліна Василівна Сарненський педагогічний коледж РДГУ 2 місце Жакун Людмила Адамівна
Коваль Юлія Вікторівна Західноукраїнський коледж «Полісся» 3 місце Чернюшок Наталія Володимирівна
ВНЗ ІІІ-ІV р.а. (технічний напрям)
Кінащук Анастасія Володимирівна Рівненський державний гуманітарний університет 1 місце Мушировська Наталія Володимирівна
Прокоп Яна Сергіївна ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. акад. С. Дем’янчука» 2 місце Брильова Лариса Євгенівна
Зосімчук Людмила Іванівна Рівненський інститут ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» 3 місце Хильчук Юлія Василівна
ВНЗ ІІІ-ІV р.а. (філологи)
Думіч Ірина Юріївна Національний університет «Острозька академія» 1 місце Хом’як Іван Миколайович
Шкабаріна Маргарита Андріївна ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. акад. С. Дем’янчука» 2 місце Мединська Наталія Миколаївна
Созонік  Марія Петрівна Рівненський державний гуманітарний університет 3 місце Шкарбан Тамара Миколаївна

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама