Результати роботи медичних мобільних бригад на Здолбунівщині

Щоденно здійснюють виїзди МОБІЛЬНІ бригади, які створені в районі для забору зразків біологічних матеріалів від пацієнтів з підозрою на коронавірусну хворобу (COVID-19).
Сьогодні зранку отримано результати шести заборів, проведених 13 квітня. Один з них виявився позитивним, про що уже було повідомлено (42-річний житель м.Здолбунів).
14 квітня взято матеріал для дослідження у десяти осіб, з яких п’ятеро – медичні працівники. Сьогодні мобільною бригадою проведено забір у дев’яти пацієнтів. Біологічні матеріали направляються у вірусологічну лабораторію на дослідження методом ПЛР. Результати обстеження будуть повідомлені по мірі їх надходження.
Наразі відбувається стрімке зростання кількості досліджень методом ПЛР, що зумовлює значне навантаження на лабораторії, які проводять обстеження на COVID-19.
У зв’язку з цим та відповідно до листа директора Рівненського обласного лабораторного центру, на дослідження братимуть матеріал у таких категорій осіб :
– хворих з ГРВІ, пневмонією, кашлем, лихоманкою, затрудненим диханням та підозрою на COVID-19;
– вагітних, які мали контакт з хворими на COVID-19;
– медичних працівників, які мали контакт з хворими на COVID-19.
Здолбунівський ЦПМСД


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети