Резолюція рівненського віче на євромайдані

Текст Резолюції рівненського Народного віче:

“Після Народного Віче, проведеного в Рівному в історичний день Першого грудня, громадські організації та політичні партії, інтелігенція і працівники, студентство та журналісти, місцеві органи влади своїми діями висловили солідарність із народом. Водночас влада, засліплена жагою до утримання своїх позицій за будь-яку ціну і надалі суддівською жорстокістю до побитих громадян, погрозами, тиском та міліцейськими кийками спілкується із своїм народом.

Україна через вперте небажання влади дослухатися до свого народу, через цинічну брехню чиновників, інспіровані у владних кабінетах провокації і суддівське свавілля, знову перебуває у кризі. Тепер не тільки європейське майбутнє 45-мільйонного народу, але й Незалежність країни, виборювана віками нашими славними предками, є під загрозою. У цій ситуації Ми, Громадяни, що зібралися 2013 року грудня місяця Восьмого числа на Майдані Незалежності в Рівному, заявляємо:

– прийшов час зміни Країни, кардинального перезавантаження системи державної влади;
– віднині народу України, світовій спільноті вже без масок та дипломатичних вивертів зрозуміло – ця влада не здатна не лише керувати країною, вона не може забезпечити виконання вимог та захист Громадян своєї держави;
– місцеві чиновники, які до того ж і суміщають свої посади із депутатськими мандатами на представництво інтересів територіальних громад області, відкидають спроби діалогу з громадськістю та не виконують волю народу, а тому повинні іти геть;
– кожне місто, село, кожна навчальна аудиторія і кожне робоче місце на Рівненщині сьогодні є і надалі постійно буде точкою опору диктаторському режиму, суверенною територією гідності і свободи, і є невіддільною частиною Рівненського Майдану та Майданів по всій Україні і за кордоном;

На виконання волі десятків тисяч рівнян, які протестують проти свавілля влади у Рівному, Києві, в інших містах України та за кордоном, ми ВИМАГАЄМО:

– ВІД ВЛАДИ – нарешті розпочати діалог із громадянами, які мають законні вимоги; передумовою до такого діалогу має стати НЕГАЙНА відставка міністра внутрішніх справ, повне і безумовне припинення провокацій з боку кримінальних «тітушок» та виведення спецназу із столиці; звільнення і реабілітація політично арештованих на Майдані; тільки після цих кроків може початися діалог між владою і народом за можливого посередництва міжнародної спільноти.

У випадку початку діалогу – ВІД ПЕРЕГОВОРНОЇ ГРУПИ ми доручаємо домагатися виконання таких кроків:
1) підписання Угоди про Асоціацію України із ЄС;
2)відновлення парламентаризму і демократії через повернення Конституції 2004-го року;
3)відставка дискредитованого уряду Азарова і створення тимчасового уряду;
4)прийняття нового виборчого законодавства, яке би дозволило народу через своїх представників керувати державою;
5)негайна і тотальна ЛЮСТРАЦІЯ суддів, прокурорів і міліціонерів.

Контроль за виконанням наших вимог залишаємо за Народним Віче та створеним Громадськими активістами Рівненським штабом опору, Слава УКРАЇНІ!”

Джерело: ОГОВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети