Революцій не буває по законам влади або про роль здолбунівської прокуратури

stakanЩо вкладали мітингувальники у гасло «прокуратура з народом» коли прийшли до будівлі Здолбунівської прокуратури і тиснули руку прокурору по завершенню зустрічі?

З народом – це коли рішення народу для прокуратури закон, а коли не встигли вивісити прапор ЄС – позов в суд і зняли прапори, оголосили недовірю В.Шулю – в суд і скасували рішення райради, створили Народну раду легітимними 33-ма голосами депутатів і утворили виконком – прокуратура в той же день робить подання до суду про скасування незаконного рішення.

Наскільки нам відомо, в частині неможливості створення виконкомів районних рад, адже Закон дає таку можливість сільським, селищним, міським радам. НУ І ЩО? Революція ж почалась, щоб змінити владу і систему. А це неможливо без інновацій, які виходять за рамки діючих законів. Тому що саме нинішні закони прорегіоналівської більшості і призвели до такого стану справ в країні. І якщо по них контролювати дії громади і місцевих органів влади, то ЗМІНИ  СИСТЕМИ ніколи не відбудеться. Адже прокуратура в суд буде подавати щоразу, тому що прокуратура і не тільки в Здолбунівському районі на стороні ВЛАДИ і законів які ця влада прийняла. Тому не майте ілюзій про те що прокуратура з народом.

Не виключено, що така ситуація буде підштовхувати політиків району до пошуку компромісів в рамках діючих законів. А це означає просто зміна персоналій, а не СИСТЕМИ. Тому зовсім не здивуюся, якщо на так легко завізовані заяви про звільнення замів Олександра Федорука і М.Корилкевича напишуться нові заяви. Наприклад, пропозицію Віталій Шуль може зробити Світлані Ніколіній на місце Федорука і безконфліктному для влади, хоч і керівнику районної опозиційної партії Олегу Дацюку на місце Михайла Корилкевича. Можуь, звісно, бути і інші прізвища і інші пропозиції. І не факт що на ці пропозиції одразу і погодяться, але такі пропозиції цілком очікуємі.

Щось приблизно таке ж як робить влада у Києві, пропонуючи портфелі Яценюку і Кличку, не змінюючи при цьому ні Конституцію ні Закони, т.то не чіпаючи СИСТЕМИ. Відмінені Закони не в рахунок. По-перше вони ще не підписані, а по друге на їх місце одразу пишуться і подаються свіжі, як наприклад невгамовний пан Колєсніченко знову «накатав» свіженький законопроект про НГО-іноземних агентів.

Повертаючись до прокуратури. Внесли вони до суду пропозицію скасувати створення виконкомів. Суд ухвалив рішення, що далі? Не можна так не можна, погоджуємось на портфелі і вперед? Не звертаємо увагу на рішення суду, створюємо задумане, виселяємо адміністрацію, працюємо і керуємо? Хто візьме на себе відповідальність за рішення, які на сьогодні з точки зору нинішньої влади, прокуратури і суду  є не законними?

Тому всі перетасовки і на місцевому і на обласному та державному рівні без зміни Президента, його вертикалі влади і самої суті СИСТЕМИ – все решта Криловський Квартет. Не залежно від персоналій.

“Чтоб музыкантом быть, так надобно уменье
И уши ваших понежней, —
Им отвечает Соловей, —
А вы, друзья, как ни садитесь,
Всё в музыканты не годитесь”.

Революцій не буває по законам влади. Або революція і закони народні, або буря в стакані води і нова ж..па на золотому унітазі або владних районних кріслах.

Джерелоv RDA Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети