Рецепт ремонту доріг у Рівному

doroga_Rivne (1)Торік з міського бюджету витратили понад чверть мільйона гривень на капітальний ремонт клаптика дороги розміром 230 квадратних метрів на одній з вулиць міста Рівне. І все було б добре, якби не запитання: чому саме цю дорогу?

– Зробили за понад чверть мільйона невеликий клаптик дороги по вулиці Грунтовій.  Відокремленої, навіть не проїзної. На частині цієї ділянки знаходиться аж чотири приватних будинки. Чому? Хто там живе? І що це за цинізм, коли з польової дороги за місяць роблять двополосну асфальтовану і називають це “капітальним ремонтом”. А у мікрорайоні Тинне, де стоять вже цілі житлові квартали, по кілька років ніхто дороги не робить, – говорить Дмитро Якимець, голова громадської організації «Рівненський громадський контроль».doroga_Rivne (2)

Ділянка вулиці Грунтової потрапила у перелік доріг, які будуватимуть, реконструюватимуть чи ремонтуватимуть в області у 2013 році.Потрапила у вищезгаданий перелік за пропозицією міської ради. Хто конкретно став ініціатором ремонту цієї дороги – в управління житлово-комунального господарства не розповідають.

– Я вам не можу сказати, від кого конкретно надійшла пропозиція, але хочу сказати, що ми маємо робити всі вулиці у місті. Там сьогодні чотири будинки, а завтра буде триста будинків. Вулиця буде зроблена і нею користуватимуться мешканці, – прокоментував начальник управління житлово-комунального господарства м.Рівне В’ячеслав Бережнюк.doroga_Rivne (3)

Місцеві подейкують, таку невелику ділянку дороги зробили тому, що в одному з цих будинків мешкають родичі народного депутата України. Крім цього, чимало питань щодо процедури, згідно з якою вказується, що робився капітальний ремонт на вулиці Грунтовій. Громадський активіст Дмитро Якимець припускає, що виконані роботи  більше схожі на реконструкцію. Його думку підтверджують і фотографії з супутника. Вони вказують, на те, що геометричні розміри, а саме ширина дороги, змінені. Це підтверджують і місцеві мешканці. Мовляв раніше, тут була колія в ширину одного автомобіля. Нині ширина відгалуження вулиці Грунтової складає 5 метрів.doroga_Rivne (4)

Голова громадської організації «Рівненський громадський контроль» Дмитро Якимець звернувся до прокурора Рівного, аби останній дав оцінку правомірності дій усіх учасників такого «капітального» ремонту відрізку дороги.

Громадська організація «Рівненський громадський контроль»

Оновлено. На адресу ЗС надійшла інформація після виходу статті про те що:

Ремонтні роботи по вул.Грунтовій в м. Рівному не проводилиссь за кошти міського бюджету. 
Фінансування робіт проводилось за рахунок коштів обласного бюджету.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети