Ретро-фото кросменів Здолбунова

Нещодавно директор ДЮСШ Куцель Віктор Андрійович люб’язно презентував нам спортивний фотоархів для футбольної історії Здолбунова. Крім унікальних футбольних фотографій, у даному архіві є цікаві фото з інших видів спорту. Ця колекція наштовхнула нас на ідею зробити декілька тематичних ретро – альбомів по епізодам з історії спорту в Здолбунові. Ми вважаємо, що тримати такі матеріали в архівах не маємо права. Пропонуємо на Ваш розсуд перший «пілотний»  ретро – альбом. Знайдіть та впізнайте СЕБЕ!крос у Здолбунові (1) крос у Здолбунові (2) крос у Здолбунові (3) крос у Здолбунові (4)крос у Здолбунові (5) крос у Здолбунові (6) крос у Здолбунові (7) крос у Здолбунові (8)крос у Здолбунові (9) крос у Здолбунові (10) крос у Здолбунові (11) крос у Здолбунові (12)крос у Здолбунові (13) крос у Здолбунові (14) крос у Здолбунові (15) крос у Здолбунові (16)крос у Здолбунові (17) крос у Здолбунові (18) крос у Здолбунові (19) крос у Здолбунові (20)

крос у Здолбунові (21) крос у Здолбунові (22) крос у Здолбунові (23) крос у Здолбунові (24)Крос. Здолбунів.

Якщо місце проведення змагань визначається однозначно: «142 км» або «посадка», «траса Колінчасіка», то з датою складніше. Найбільш ймовірно, що дата проведення змагань – 70-ті вже минулого століття. Молодь подумає і скаже: “Як давно це було.” А ті, що впізнають себе на фото, подумають і скажуть: “Як недавно це було.” Усе відносно в цих фото, але об’єднуючим та спільним для всіх поколінь є спорт, який був, є і буде об’єднувати всі покоління скрізь і завжди.

Юрій Мельник, Володимир МорозовВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети