Ремонтують сільські дороги на Здолбунівщині

Повідомляє голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук: Про найболючіше, про дороги.
Не зважаючи на наявність (інколи) організаційно-технічних проблем, триває ремонт дороги з Півчі до Мізоча. Підрядник по-маленьку виходить із меж села Півче в напрямку селища, хоч зробити ще належить суттєво більше, ніж зроблено.
Триває укладання асфальту (за районний бюджет) на близько двохсотметровій ділянці дороги в центрі Нової Мощаниці. Там, де колись була велика калюжа, що не висихала навіть тоді, коли дощу не було декілька тижнів, зараз робиться нормальне асфальтне покриття.
Сьогодні розпочався ремонт ділянки дороги у Здовбиці по вул. Четвертій. На місці, через яке інколи відмовляються їхати маршрутки, найближчими днями теж буде покриття асфальтною сумішшю. Роботи проводяться за кошти як районного, так і сільського бюджетів.
За кошти Копитківського сільського бюджету скоро розпочнеться ремонт (асфальт) ділянки дороги в с.Новомильськ по вул Центральній. Буде укладено асфальт на незначних за протяжністю ділянках доріг і в деяких інших селах Здолбунівщини. Планується також підсипка окремих доріг білощебеновою чи цементною сумішшю.
Не полишаю надії, що в цьому році буде зроблено й першочергову в районі дорогу – Здолбунів – Глинськ – Стеблівка. Тендер на вказаний шлях проведено. Серед шести його учасників було визначено переможця – Рівненський облавтодор, який зобов’язується зробити дорогу за понад 12 млн. грн. при оголошенні стартової ціни у понад 17 млн.
Знаю, що під цим матеріалом зараз буде багато повідомлень на зразок «коли вже зроблять дорогу в такому селі», «коли влада зверне увагу на нас…». Погодьтесь, з вищенаписаного немає таких доріг, які ще в більш-менш пристойному стані та можуть почекати кращих часів. Разом з тим, дороги у нашому районі не робилися з десяток років, і за рік важко зробити усе, по чому вже давно не можна ні йти, ні їхати. Окрема тема – вартість будівництва, яка вимірюється мінімум сотнями тисяч гривень. Для районного бюджету це чималі кошти. Щось робимо в цьому році. Щось плануємо на наступний. З різних джерел. По тій же Бущі є логіка класти асфальт не за районний ресурс, а за кошти з так званої зони спостереження ХАЕС. Це й плануємо у 2018. Однозначно, першочергово мають робитися центральні дороги, по яких максимальний рух та ходить громадський транспорт.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети