Ремонт здолбунівських доріг почався, але за чиї кошти?

Здолбунівська міська влада розпочала ремонт доріг. Принаймні це вона пообіцяла у своїй відповіді на наш запит, щодо обстеження автошляхів на предмет виставлення рекламацій до тих, хто проводив поточний і капітальний  ремонт у 2012 році. Як бачимо КП «Здолбунівське» з 2013 року прийняло на баланс міські дороги, тому за події попереднього року відповіла сама міська рада. У листі за підписом міського голови йдеться про те, що обстеження доріг триває і вже з 24.04 почнеться їх ремонт, а чи будуть його виконувати ті ж підрядники і за свої кошти жодного слова. Тож не здивуємось, що міська рада і підрядники 2012 року спробують забути попередній рік і цю зиму як «страшну казку», а на нові ремонти використати знову наші з вами кошти. Тому звертаємось до прокуратури і ДЕПУТАТІВ міської, обласної рад, відстежити доцільність використання коштів міською радою на ці потреби, укладення угод міською радою і виконання гарантійних зобов’язань.

У першій частині розслідування ми запропонували: Давайте порівняємо  дороги, що ремонтувались 08 травня 2012 року, і їх стан на 8 квітня 2013 року і навели фото стану доріг після їх ремонту і що з ними сталось нині через 11 місяців експлуатації, т.то ДО настання гарантійного терміну робіт. Метою даного розслідування є перешкоджання нераціонального використання міських коштів через без господарські дії міських менеджерів чи можливої змови їх із підрядниками-виконавцями дорожніх робіт.

 18 квітня 2013 року   № 50      

                                                                           Керівнику НГО “АЦРМ “ЗЕОН”

                                                                          Орлову М.

            На Ваш інформаційний запит від 17.04.2013 року  КП “Здолбунівське” повідомляє, що дороги на балансі підприємства знаходяться із січня 2013 року, а за 2012 рік інформацією не володіє.

 

Директор                                                                                        С.В. Потапчук

 

У К Р А Ї Н А

З д о л б у н і в с ь к а  м і с ь к а  р а д а

Р і в н е н с ь к о ї  о б л а с т і

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

 

35700,  м.Здолбунів, вул.Приходька,1, тел.(03652) 2-21-31, тел./факс. 2-21-31

 

23.04.2013 № 02/20-10

                                                                             Голові ради НГО АЦРМ

                                                                             « ЗЕОН»

                                                                             Орлову М.

             На Ваш запит від 17.04.2013року № 10-02/20, щодо надання інформації про проведення обстеження стану дорожнього покриття вулиць міста Здолбунів, Здолбунівська міська рада повідомляє, що в квітні 2013року проведено обстеження стану дорожнього покриття вулиці С.Петлюри, де в 2012 році проводився капітальний ремонт. Недоліків в стані дорожнього покриття не виявлено, зауважень та рекламацій підряднику не виставлялось, акт обстеження не складався.

            Обстеження стану дорожнього покриття вулиць міста, на яких в 2012 році проводився поточний ремонт,  триває. Роботи по поточному ремонту заплановано розпочати з 24  квітня 2013 року.

Міський голова                                                                   Ольшевський І.О.

Якщо результати обстеження доріг і виконання договірних гарантійних зобовязань підрядниками по ремонту доріг Здолбунівською міською радою не будуть оприлюднені – значить в тому ми будемо вбачати корупційний  умисел міського голови чи халатне виконання своїх обовязків. Розслідування триває.

Микола Орлов

 Доповнено 26.04 19.00

Почались роботи 24.04 так

сьогодні 26.04 ситуція не змінилась ні на метр, тільки огорожі забрали

 

 

 

 

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети