Ремонт переїзду у Здолбунові

У зв’язку з невідкладними ремонтними роботами на залізничній колії на залізничному переїзді по маршруту слідування швидкісного руху на 142км ПКЗ станції Здолбунів, перегону Здолбунів-Озеряни, вул.8 Березня, автодороги Здолбунів-Мізоч-Дубно Т-18-01, км.6+800, будуть проводитися роботи по заміні настилу, з проведенням капітального ремонту колії в межах цього переїзду .
Автомобільний рух через даний залізничний переїзд буде закритий в період з 7.00 год. 10 серпня по 17.00 год. 10 вересня 2020 року.
Об”їзд буде здійснюватися згідно встановлених дорожніх знаків, погодженої тимчасової схеми організації дорожнього руху в Управлінні патрульної поліції Рівненської області.
Здолбунівсьбка районна рада


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети