Реквієм за вербами

верби в гідропарку (3)У будь-якій місцині у всі часи відносились до дерев-старожилів зі справжнім шануванням та благоговінням. Для цього є чимало причин, починаючи від давньої потреби людей у єднанні з природою, до звичайного дивування людей, як цьому дереву вдалося простояти століття, незважаючи на вітер, вогонь, війни, обійти людське око, щоб не бути зрубаним на господарські потреби.

Схоже відчуття в мене ще з дитинства було до двох верб, котрі росли на Вісімці. Як дві сестри вони стояли там споконвіку. Спочатку на Вісімку до них нас водили в школі. Потім бігали босотою самі. Ще пізніше – випускний. А скільки дівчат було обціловано під ними!верби в гідропарку (2)
Цей опис не є докором місцевій владі, що їх спиляли – це є нормальним процесом, бо дерева були дуже дуплисті  із масивними гілляками, а навколо – купа дітей та молодих мамочок. Навіщо накликати біду. Але певно вони є одними із тих маркерів в пам’яті, котрі потім виринають у розмові: “… а от колись тут було …”, “…а от коли я був молодий …”.
Одним словом, дерев у нас багато. Ось саме посадили атовці алею з дубків. Буде нам ще де дівчат кохати! Слава Україні!
 Олексій Козачокверби в гідропарку (8) верби в гідропарку (7) верби в гідропарку (6) верби в гідропарку (1) верби в гідропарку (4) верби в гідропарку (5) верби в гідропарку (9)


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети