. Реконструкція площі інкогніто | Здолбунів City

Реконструкція площі інкогніто

площа героїв будівництвоНеодноразово доводилось чути від здолбунівчан запитання “А що то будується в центрі міста біля БКЦ”, ось питання вже і у соцмережах стали задавати. Навіть мало обізнані громадяни звикли бачити паркани навколо місця, де ведеться будівництво, працівників у уніформі, що займаються виконанням робіт та ескізом того, що будується. Але це стосується, напевне не всіх. Міська влада пропонує пограти у загадку здолбунівчанам, бо із усієї інформації, що є у відкритих джерелах, є лише погодження кошторисної документації на 226 тис.грн. Що будують, хто є виконавцем робіт, як має виглядати Площа Героїв у завершеному вигляді і який термін проведення реконструкції – такими “дрібницями” міська влада вирішила не перейматися, тож прийдеться чекати де-факто виконаних робіт.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Margarita

  Вирішили облаштувати гарний куточок на видному місці. До моменту забудови, щось не били на сполох про розбиту стару бруківку. Здолбунівчани обходили стороною, щоб ніжки не перебити. Як тільки до ладу почали робити – одразу пики повстромляли і негативу шукаймо!!!!! Як склочні баби!!!!!

  • Анатолій Бондарчук

   Так що там буде? Я так зрозумів, що ви знаєте, що там будується, якщо пишете про “гарний куточок”. Поділіться інформацією. Мені наприклад не відомо, що там буде. Я знаю, що на будь якому будівництві чи реконструкції має бути паспорт об’єкту. Там має бути зображено і зазначено, що будується, хто замовник і виконавець і таке інше. Навіть хороші справи потрібно робити нормально і відповідно до визначених норм. А потім ми дивуємося, чому на місці дитячого кафе виникає багатоповерхівка.

   • Анатолій Бондарчук

    О, і багатоповерхівки бувають гарні =)

    • Yury Popko

     Є гарні багатоповерхівки?! Так є, але не в Здолбунові, так як останні тріщать по швах. Особливо влітку.

     • Анатолій Бондарчук

      Юра, це був мій сарказм доповнення до коментаря з кафе і багатоповерхівками. Я мав на увазі незаконне будівництво. Типу НК, Ріверсайд тощо. Мабуть, слово гарні треба було взяти в лапки)

   • Здолбунівсіті

    Низький рівень грамотності, слабкий голос громадськості = вседозволеність за гроші того ж населення

   • Margarita

    От гарний приклад, як роздути з мухи слона! Не потрібно бути будівельником, чиновником, архітектором, щоб зрозуміти, що будується “затишний куточок, “приємна місцина”, “фонтанчик”, “майданчик”, “окультурена зона”, “скверик”, та ін. Поки ви вишуковуєте брудний підтекст – “гарний куточок”!!! Я насолоджуюсь життям і тихенько роблю великі справи для солдатів АТО! Будьте простішими, йдучи вулицями міста – милуйтеся прекрасним, а не шукайте замовників і забудовників! Успіху вам!

    • Анатолій Бондарчук

     Якщо чесно не можу зрозуміти вашу логіку. Незрозуміло, що будується і будується за бюджетні кошти (200 тисяч гривень це для бюджету нашого міста великі гроші). За кошти мешканців міста платників податків. Не знаю, як ви, а я плачу в місцевий бюджет податки. Тому мені об’єктивно цікаво на, що йдуть мої кошти, як платника податків, бо бюджет міста це наші з вами кошти і це потрібно розуміти. Якщо копнути глибше, то влада має консультуватися з громадою на, що і скільки витрачати (мова йде не лише про це й випадок). І як можна не бачивши кошторис, паспорт об’єкту проаналізувати, чи кошти були ефективно витрачені і чи за них можна було побудувати не один “гарний куточок”, а три чи чотири. Я не пригадую, щоб у нас місцева влада замовляла незалежні аудити. Тому кожна таку муху вартістю більше, як у 200 тисяч бюджетних гривень потрібно роздувати. Влада має працювати прозоро і дотримуватися норм закону. Ніби все просто, але на практиці як складно(

     • Margarita

      Зайдемо з іншого боку. Ваші пропозиції щодо вирішення питання? Чіткі і конкретні!

     • Анатолій Бондарчук

      Якщо по цій конкретній ситуації, на мою думку, потрібно на сайті міської ради оприлюднити:
      1. Рішення Здолбунівської міської
      ради, виконавчого комітету Здолбунівської міської ради про проведення
      реконструкції площі Героїв Майдану.
      2. Затверджену проектно-кошторисну
      документацію проекту реконструкції площі Героїв Майдану.
      3. Копію договору
      на виконання робіт з проведення реконструкції площі Героїв Майдану.
      4. Копію ескізу
      вигляду площі Героїв Майдану після реконструкції.
      Далі встановити на місці реконструкції паспорт об’єкту реконструкції і було б добре сам будівельний майданчик відгородити чимось.
      Ну і після реконстукції провести незалежний аудит виконаних робіт.

     • Margarita

      Погоджуюсь! Але ви написали лише, що має робити влада. З рештою, це тільки розмови “а віз і нині там”. А що мають робити пересічні жителі Здолбунова, для того щоб все відбувалось згідно норм та правопорядку?Щоб на майбутнє у громадян не виникало питань та зауважень щодо реконструкцій, забудови, ремонту та ін.

 • yra

  негативу ніхто не шукає , просто дійсно якщо влада щось будує, чому не поставити до відома жителів міста, навіть просто на сайті, можливо б люди допомогли щоб встигнути до Дня Незалежності, а так навряд… певно більша частина жителів будуть тільки раді тому що місто реально окультурюють. Можливо и у нас скоро з’явиться алея з роз, або ж галявинки із чорнобривців…

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама