Рейтинг здолбунівських шкіл за результатами ЗНО

рейтингУкраїнський центр оцінювання якості освіти склав рейтинг загальноосвітніх закладів за результатами зовнішнього оцінювання з української мови і літератури, що було проведено у 2015 році. Рейтинг публікується уперше за час проведення зовнішнього оцінювання.
Найбільше представництво серед ста найкращих навчальних закладів України за показниками ЗНО з української мови мають школи столиці України – 29 навчальних закладів. Серед областей України лідером є Львівська область, яку в топ-100 представляють 19 навчальних закладів.
Івано-Франківська область представлена 6-ма навчальними закладами, Дніпропетровська і Рівненська (українська гімназія – 27-ме місце) мають по 5 навчальних закладів у топ-100 українських шкіл за результатами цьогорічного ЗНО.

Які ж результати Здолбунівщини у цьому рейтингу?

Отже, серед більше ніж 7 тис. шкіл України школи нашого району розпочинають своє сходження на п’єдестал пошани з 6 138 місця – Копитківська ЗОШ, за нею на 5 552 місці знаходиться Уїздецька ЗОШ, 5 100 місце – Гільчанська ЗОШ, 5 098 місце – Дерманська гімназія, 4 559-те – Ступнівський НВК, 3 789-те – Здовбицька ЗОШ, і очолює список на 1 397 місці Мізоцький НВК.

Міські школи показали трохи кращий результат. Отож, почала список ЗОШ №1 на 5 115 місці, ЗОШ №4 знаходиться на 5 031 місці, за нею, майже дихаючи одна одній у потилицю, йдуть ЗОШ №6 (3 430-те місце) і ЗОШ №5 (3 348-ме місце).

Й абсолютну пальму першості серед міських шкіл та шкіл району тримає наша Здолбунівська гімназія, обіймаючи 230-те місце у загальноукраїнському рейтингу ЗОШ за результатами ЗНО.рейтинг в області
Вітаємо наших випускників 2015 року та їх учителів з успішним складанням ЗНО з української мови та літератури та бажаємо успіху й надалі.

Марко Українець за інформацією http://osvita.ua/school/47382/Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети