Рейтинг проблем Дубенщини

Рівненська обласна організація Української Асоціації Маркетингу провела соціологічне дослідження «Електоральні настрої та вподобання жителів м. Дубно, Рівненська область» на замовлення Громадської експертної ради Дубенщини. На першому етапі були презентовані підсумки опитування «Кого хочуть бачити Президентом України мешканці Дубна?». На даному етапі оприлюднені результати щодо рейтингів найважливіших місцевих проблем.

raiting_1

Під час опитування кожен респондент мав можливість обрати декілька, на його думку, важливих проблем, що потребують вирішення.

Найбільша кількість опитаних відзначила незадовільний стан доріг – 66,4%, брак робочих місць відзначили 55,2% опитаних, 40% респондентів турбує зупинка роботи цукрового заводу.

Дослідження проводилося у формі інтерв’ю face-to-face з жорстко заданою структурою (анкета), було опитано 397 осіб. Інтерв’ю відбувалося в помешканнях респондентів, у м. Дубно. Похибка вибірки не перевищує 5,5%. Формування вибіркової сукупності здійснювалося згідно з двоступеневою репрезентативною вибіркою з квотним відбором за статтю та віком відповідно до структури генеральної сукупності. Польовий етап дослідження проведений 25-28 квітня 2014 року.

Керівник дослідження – Олександр Гладунов, директор РОО УАМВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети