Рейд Здолбунівської сотні самооборони до Уїздецької сільської ради. Відео

secretar uizdciМинулого тижня до антикорупційного комітету Здолбунівської сотні самооборони звернулися жителі села Уїздці з проханням допомогти їм вирішити болюче для них питання. За словами мешканців Уїздців, а також жителів інших населених пунктів, які входять до складу Уїздецької сільської ради, керівництвом сільради впродовж декількох років чиняться незаконні дії.

Так, зокрема, сільська рада змінила цільове призначення земельних ділянок, які є у власності громадян, при цьому самі громадяни про це нічого не знають. Проте місцевих мешканців обурює навіть не сам цей факт, як те, що секретарем сільської ради не приймаються та не реєструються заяви з цього приводу. Тобто люди приходять із заявами та зверненнями, а секретар сільської ради відмовляється їх прийняти та зереєструвати, грубо порушуючи Закон України “Про звернення громадян”.

Вже о 8.30 у понеділок, 31 березня, група активістів Здолбунівської сотні самооборони зустрілися із незадоволеними жителями Уїздецької сільської ради, щоб перевірити вказану інформацію та домогтися прийняття та реєстрації заяв від громадян відповідними працівниками сільської ради. Слова місцевих мешканців, на жаль, підтвердилися: на запитання “чому заяви не реєструються?”, секретар сільської ради відповіла, що вона сама вирішує, які заяви реєструвати, а які – ні. Адже, на її переконання, не все, що несуть до сільської ради потрібно реєструвати. Лише після ознайомлення із змістом заяви секретар приймає рішення: вносити її в журнал вхідної документації, чи ні… При цьому, судячи з реакції сільського голови, він про це не знав.

Після візиту активістів Здолбунівської сотні самооборони, усі заяви, які місяцями не приймалися, було зареєстровано. Тепер сільська рада має час, щоб надати на них відповідь. Як тільки ці відповіді будуть – обіцяємо висвітлити суть проблем, які піднімаються в заявах.

Принагідно зазначаємо, що відповідно до Закону України “Про звернення громадян”, звернення до органів державної влади можуть бути як письмовими, так і усними (при цьому вони теж реєструються в відповідному журналі!). Такі звернення підлягають обов’язковому прийняттю та розгляду. Звернення розглядаються і  вирішуються  у  термін  не  більше одного  місяця  від  дня їх надходження, а в окремих випадках (коли потребують детального вивчення) — не довше 45 днів.

Знайте свої права та вмійте їх відстоювати! Якщо ж вам це не вдається – Здолбунівська сотня самооборони готова прийти на допомогу. Телефон гарячої лінії – 068 753 88 27.

Сергій КОНДРАЧУК, антикорупційний комітет

Здолбунівської сотні самооборониВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети