. Рейд Здолбунівської сотні самооборони до Уїздецької сільської ради. Відео | Здолбунів City

Рейд Здолбунівської сотні самооборони до Уїздецької сільської ради. Відео

secretar uizdciМинулого тижня до антикорупційного комітету Здолбунівської сотні самооборони звернулися жителі села Уїздці з проханням допомогти їм вирішити болюче для них питання. За словами мешканців Уїздців, а також жителів інших населених пунктів, які входять до складу Уїздецької сільської ради, керівництвом сільради впродовж декількох років чиняться незаконні дії.

Так, зокрема, сільська рада змінила цільове призначення земельних ділянок, які є у власності громадян, при цьому самі громадяни про це нічого не знають. Проте місцевих мешканців обурює навіть не сам цей факт, як те, що секретарем сільської ради не приймаються та не реєструються заяви з цього приводу. Тобто люди приходять із заявами та зверненнями, а секретар сільської ради відмовляється їх прийняти та зереєструвати, грубо порушуючи Закон України “Про звернення громадян”.

Вже о 8.30 у понеділок, 31 березня, група активістів Здолбунівської сотні самооборони зустрілися із незадоволеними жителями Уїздецької сільської ради, щоб перевірити вказану інформацію та домогтися прийняття та реєстрації заяв від громадян відповідними працівниками сільської ради. Слова місцевих мешканців, на жаль, підтвердилися: на запитання “чому заяви не реєструються?”, секретар сільської ради відповіла, що вона сама вирішує, які заяви реєструвати, а які – ні. Адже, на її переконання, не все, що несуть до сільської ради потрібно реєструвати. Лише після ознайомлення із змістом заяви секретар приймає рішення: вносити її в журнал вхідної документації, чи ні… При цьому, судячи з реакції сільського голови, він про це не знав.

Після візиту активістів Здолбунівської сотні самооборони, усі заяви, які місяцями не приймалися, було зареєстровано. Тепер сільська рада має час, щоб надати на них відповідь. Як тільки ці відповіді будуть – обіцяємо висвітлити суть проблем, які піднімаються в заявах.

Принагідно зазначаємо, що відповідно до Закону України “Про звернення громадян”, звернення до органів державної влади можуть бути як письмовими, так і усними (при цьому вони теж реєструються в відповідному журналі!). Такі звернення підлягають обов’язковому прийняттю та розгляду. Звернення розглядаються і  вирішуються  у  термін  не  більше одного  місяця  від  дня їх надходження, а в окремих випадках (коли потребують детального вивчення) — не довше 45 днів.

Знайте свої права та вмійте їх відстоювати! Якщо ж вам це не вдається – Здолбунівська сотня самооборони готова прийти на допомогу. Телефон гарячої лінії – 068 753 88 27.

Сергій КОНДРАЧУК, антикорупційний комітет

Здолбунівської сотні самооборони

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Лео.

  Навели порядок в Здолбунове,теперь поехали по селам ???

  • Валентина

   Ждемо Вас в Чоповицькой сельськой рады

 • олена

  Уїздецька сільська рада в своїй роботі із зверненнями громадян керується, як Законом України “Про звернення громадян”, так і посадовими інструкціями, регламентом роботи,інструкцією про ведення діловодства, номенклатурою справ. Відповідно цих документів, звернення, які стосуються земельних питань, реєструються спеціалістом-землевпорядником сільської ради в журналі звернень громадян з земельних питань. Всі паї знаходяться за межами населених пунктів, державні акти, як на паї, так і земельні ділянки для ведення селянського господарства видаються відповідними землевпорядними організаціями.

  Секретар Уїздецької сільської ради веде письмовий та усний прийом громадян з різних питань.Так, за Іквартал2014року до секретаря Уїздецької сільської ради звернулося 361 громадянин. Всі звернення зареєстровані у відвовідних журналах згідно номенклатури справ.Повторних з вищевказаних звернень до секретаря не надходило.

  Перед тим, як звинувачувати в упередженому ставленні до громадян секретаря Уїздецької сільської ради, потрібно було вислухати і розібратися по суті справи, а не діяти лише на одних емоціях із заготовленими заздалегідь обвинуваченнями.

  • Здолбунівсіті

   Дякуємо за коментар

 • юрій

  Кому потрібна статистика, яку Ви наводите? А те що Ви, за свідченням мінімум пяти мешканців вашої сільської ради, просто не приймали заяв та скарг громадян, про що є Ваш коментар на відео, є грубим порушенням ЗУ “Про звернення громадян” До Здолбунівської сотні звернулися чимало громадян з сіл Кунин і Уїздці зі скаргами на неправомірні, на їх думку, дії посадових осіб місцевого самоврядування. В кожного свої проблеми, але майже всі скаржились на відмову реєструвати заяви та скарги, які не подобались секретарю ради. Представники самооборони приїхали лише з єдиною метою-допомогти громадянам зареєструвати їхні скарги та заяви, а пізніше отримати на них відповіді, з якими будуть працювати юристи самооборони. А те що здійнявся галас-це реакція громадян на ще недавнє відношення до них посадових осіб ради. Ця історія, на мою думку буде мати тривале продовження, адже документальний матеріал, що надали громадяни самообороні, досить цікавий.

 • юрій

  Пані секретар! В будь-якому державному органі чи в органі місцевого самоврядування питання звернення громадян покладається на один відділ( сектор), чи на одну особу, в якої це записано в посадовій інструкції. Всі заяви та скарги проходять через резолюцію керівника (сільського голови) та направляються за належністю (відповідно посадової інструкції) І тільки так має бути. Жаль, що Ви цього не знаєте.

 • Вікторія

  Нажаль, це не поодинокий випадок! Може заодно перевірили б діяльність Богдашівської сільської ради, посадові особи якої покладають на себе занадто багато повноважень?

  • Здолбунівсіті

   Факти в студію. Плюс громада-найкращий контролер.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама