Рейд ДАІ в центрі Здолбунова

dai_grushevskogo_2У центрі Здолбунова, біля БКЦ, увагу працівників ДАІ привернув  автомобіль, який рухався без державного номерного знаку. На зауваження працівників водій відреагував з підвищеною емоційністю. Як результат-складений протокол. Перевірили працівники ДАІ і транспорт, що виїжджав з вул.Б.Хмельницького (з-під знаку заборони проїзду) і заїжджав на неї. Побачивши офіцера в погонах, водії одразу звертали у провулок до банку:): там, де рух ще можливий. У розмові в.о начальника ДАІ повідомив, що незабаром чекають на реорганізацію служби і підрозділ ДАІ стане окремою службою, а не підрозділом районної міліції. Тож ті 4 чоловіка, які є на службі в районі, будуть підпорядковані не начальнику Здолбунівської міліції, а своєму безпосередньому керівнику з ДАІ. Не виключено, що саме капітан, якого ви бачите на фото, і стане цим керівником, а накази йому буде віддавати обласне керівництво. Тож ланцюжок наведення порядку в місті ще ускладниться. Замість самим розібратися на місці із своїм господарством-кінці знову відправляються нагору. Годі вже й думати про узгоджені дії міліції, ДАІ, прокуратури, РДА й міської влади в одному населеному пункті на благо останнього.

Службу міліціонери несли справно, статистику райвідділу сьогодні поправили :). Було помітно, що даівці не вишукували ситуацій і вели себе досить чемно та миролюбно відносно водіїв.

dai_grushevskogo_1Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети