Реакція на матеріали Здолбунів CITY по дорогам і землі

6218 грудня відбудеться відкрита сесія Здолбунівської міської ради. Одне із питань – земельне. Проект рішення про виділення земельних ділянок в т.ч під гаражі було опубліковано на нашому сайті тут. Серед отримувачів було відмічено два прізвища, які могли бути наближені до депутата Здолбунівської міської ради Безушко Р.К. Так це чи ні, кого цікавить можуть з’ясувати на самій сесії.

Друк офіційного проекту рішення з обведеним червоним кольором двох прізвищ виявився справжньою червоною ганчіркою для самого депутата, яка підготувала великий лист. Скорочений варіант цього листа (за виключенням даних із біографії та глибоко емоційних речей, які не відповідають дійсності) публікуємо лист депутата.

“Недільного дня пролунав телефонний дзвінок. У слухавці запитання: «Що це за стаття в Інтернеті  про землю, про мою родину?». Кажу, що не знаю. Тоді мені голос прочитав усе, по тексту. На якийсь час я втратила мову. Потім, через кілька хвилин, прийшовши до тями, починаю здогадуватись, що так міг написати тільки «Здолбунів Сіті». І все ніби-то нічого, але цього разу торкнулося безпосередньо мене. Спочатку я тремтіла від злості, потім намагалася заспокоїтись, брала слухавку, щоб подзвонити пану Миколі Орлову, та зрештою вирішила написати відповідь на його сайт.

В рішенні міської ради дійсно є рішення про надання дозволу на розробку технічної документації на відведення землі під будівництво гаража і моєму чоловіку і моєму брату. Як не дивно, там є ще багато прізвищ, які пана Орлова зовсім не зацікавили. А повинні були б, якщо він хоче бути висококласним, кваліфікованим і справедливим журналістом і керівником видання.

 Пан Тобяш П. П. мав землю на вул. Стефановича в районі гаражів, де мало бути складське приміщення. Він розробив будівельний паспорт і все, що необхідне для подальшого просування його справи. Прошло кілька років, за які він зробив певні кроки. Та за браком коштів він відмовився від свого задуму і вирішив цю землю розділити. Так вже сталося, що його син, мій чоловік та мій брат – друзі. І Петро Петрович запропонував поділити ділянку між ними чотирма. Він на це мав повне право. Так само, як і мій чоловік, і брат теж мають на це право. А на думку п. Орлова, якщо я депутат, то ні я, ні мої родичі не повинні мати нічого за душею. До речі, ні у мого брата, ані у чоловіка немає навіть власного дому. Я сама отримала частину будинку від батька в подарунок два роки назад. І зараз з чоловіком і трьома дітьми живу на 32 кв. м. (на відміну від п. Орлова), і не прошу ніякої землі (до слова: щороку подаю декларацію про доходи і майно у податкову).

 Та якщо заглибитись ще далі, то незаконність цього рішення абсолютно виключена, тому що по нинішньому діючому антикорупційному закону, я не приймаю участі в голосуванні по цьому питанню. І це пан Орлов теж мав би знати. І ще, на кожному засіданні сесії міської ради є представник прокуратури, який оскаржує неправомірність дій ради, депутатів зокрема. Тому не розумію мотивів пана Орлова щодо «наїзду» чи то на мене, чи то на рішення депутатського корпусу, чи навіть на роботу всього апарату міської ради.

Зруйнувати гарну репутацію набагато легше, ніж її створити. І якщо шановний п. Орлов  зрозуміє про що я, то пролунають публічні вибачення на мою адресу, чи принаймні прояснення цієї ситуації на сторінках «Здолбунів Сіті». А, якщо НІ, то… «Бог йому суддя». Залишається тільки сподіватися, що люди все зрозуміють і правильно розставлять все на свої місця. Бо не за горами вибори, а пан Орлов, нажаль чи на щастя, не став депутатом цього скликання (тому, може, і згадав про «Батьківщину» у статті). То може це помста чи спланована стратегія руйнування авторитету нинішніх депутатів, а може просто піар?  Не знаю. Час покаже!

На те є ще одна народна мудрість: «Как аукнется, так и откликнется» або «Бог не Тимошка – видит немножко»…

 З повагою!  Депутат міської ради, Безушко Р. К.

Ось такий лист. Ну що ж задовольнимо бажання пані депутата, пояснивши ситуацію.

1. Пані депутат ви згадали 10 раз!!! у своєму листі п.Орлова, можна спитати, а якого дива?

2. Цитуємо: “Як не дивно, там є ще багато прізвищ, які пана Орлова зовсім не зацікавили. А повинні були б..” А чого вони мали зацікавити? Саме ви, а не інші особи у цьому переліку є публічною особою-депутатом. А отже саме ви покликані в першу чергу відповідати за інтереси виборців в т.ч і стосовно справедливого розподілу земельних ділянок. Ми не знаємо скільки саме заяв було на виділення ділянок під гаражі, земельних ділянок під садівництво чи підсобне господарство, тому якщо такі заяви були і вони були НЕ задоволені, то природньо, що ЦИМ людям буде цікаво знати чому ВОНИ гаражів, місць, ділянок не отримали, а родичі депутата (як з’ясувалось із вашого листа) таку можливість отримали. Тим більше, що на слуху скандали із отриманням земельних ділянок родичами депутатів у Рівному, корупційних зловживань у Здолбунівській районній адміністрації саме в частині розподілу земель. Ви є публічною особою, отож інтерес до вас і вашої діяльності є суспільним.

3. Цитуємо: “А на думку п. Орлова, якщо я депутат, то ні я, ні мої родичі не повинні мати нічого за душею.” За ці слова ви легко можете мати судовий позов від п.Орлова, але він по відношенню до вас цього не зробить, як і не підміняє факти  власними здогадками чи фантазіями. Де ВИ взяли що він так вважає???

4. Цитуємо: “Не розумію мотивів пана Орлова щодо «наїзду»“. Ви ж збирались подзвонити то подзвоніть і поясніть йому де ВИ знайшли наїзд. Читайте  п.2 Ви Є публічна особа і ваші дії складають суспільний інтерес, а ваша термінологія дещо з іншої сфери і такої далекої від вашого місця роботи.

5. Цитуємо: “а пан Орлов, нажаль чи на щастя, не став депутатом цього скликання“. Звісно не став, так як до міської ради і не балотувався.

6. «Как аукнется, так и откликнется» – погоджуємось!

Радимо:

– детальніше ознайомитись із Законами України які регулюють депутатську діяльність, визначають статус публічності особи, коло питань які становлять суспільний інтерес, право на доступ до публічної інформації і щось із психології спілкування. Тоді друк офіційного проекту рішення міської ради не буде у вас викликати таку реакцію.

З повагою до вас і вашої родини, Здолбунів сіті.

П.С п.Орлов не бабай – не треба так хвилюватись

П.П.С Коли редакція ЗС зверталась до депутатів в т.ч і ВО “Батьківщина” , які складають більшість у міській раді, а отже можуть самостійно приймати будь-які рішення у місті, з проханням поділитись інформацією про свою ДЕПУТАТСЬКУ діяльність (зустрічі із виборцями, проекти рішень підготовлені і внесені до міської ради, вирішені проблеми мешканців тощо) НІХТО в т.ч і депутат Безушко не написали і півречення, а як торкнулось ВЛАСНОГО інтересу, то з’явилось натхнення на дві сторінки дрібним шрифтом…

Ще одна реакція на публікацію про здолбунівські дороги надійшла від КП “Здолбунівводоканал”. Ми розповідали про провалля, яке утворилось на місці під’єднання до міської каналізації. І застерігали водіїв не потрапити у яму, що утворилась від природнього просідання грунту в траншеї. При чому ЗС не зверталось до комунальних служб листами з проханням прояснити ситуацію, тим приємніше, що комунальне підприємство уважно слідкує за матеріалами на нашому сайті і саме надіслало листа у якому прояснило ситуацію.

Це класний приклад того як КП за власною ініціативою турбується про власний імідж та оперативне вирішення чи інформування по питанням, які публічно підняті.vidpovid vodokanalВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети