Реакція комунальників не забарилася

сміття (4)Вчорашня скарга на переповнені контейнери із сміттям поблизу супермаркету по вул.Шкільна була цілком задоволена швидкими діями комунальників. Все вичищено. Проте це лише частина проблеми. Погляньте на всю цю “естетику” одночасно. Посеред площі стоять декілька контейнерів, для значної частини цього багатоповерхового будинку – це вигляд з вікон. Влітку – це ще й запахи. Контейнери не огороджені, не всі пофарбовані й вичищені, як би то мало бути в ідеалі.сміття (2)

Питання є й до мешканців: бачите, на задньому плані побитий унітаз. Так-от його дуже легко викинути до контейнера,  а про це в договорах на вивіз сміття ні слова. Це вже не побутове сміття, а негабаритне. Те саме стосується післяремонтного будівельного хламу – його вивіз треба додатково замовляти й оплачувати. Тому давайте будемо з двох сторін вибудовувати стосунки естетичні, екологічні та партнерські.

Щодо самої служби. Працівники цього ТОВ часто розносять самі квитанції на оплату за вивіз сміття, особливо в селах, де ТОВ теж почало вивозити сміття. І люди ж знають, де і скільки живе людей, хто уклав угоду, хто ні, але до цих пір бояться говорити принципово із своїми сусідами-споживачами послуг на вивезення сміття, щоб вони свідомо й у повному обсязі укладали договори, вказували правильну кількість проживаючих. Вважають, що це, напевне, не їх стосується, а лише директора підприємства. Це не “стукачество”, а спонукання до проявів громадянської свідомості. Обов’язки і права мають бути чіткі й однозначні: хто й за що платить, які санкції кому й за що. А так, поки хтось закриває очі на недоплату, хтось не помічає автомашин із мішками, які вивантажуються в міські контейнери, хтось забуває оштрафувати, бо вибори незабаром, і виходить як ЗАВЖДИ – сумлінні тягнуть ВСЕ: оплату за своє і НЕ СВОЄ сміття, висаджують дерева, квіти, прибирають парки, кладовища, а несумлінні хихочуть собі в долоньку.

Помітити – це добре, але замало. Помічай, роби зауваження, бери участь у толоках, наведи лад біля своєї оселі, не сміти, заплати за послугу, вимагай якісної послуги. Усе в комплексі.

Дякуємо за швидку реакцію на публікацію комунальним службам.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети