Разом із недобудовою у Здовбиці передали декілька гектар землі без конкурсу

Прокурорами встановлено, що Здовбицька сільська рада, в порушення земельного законодавства, передала в оренду фізичній особі земельну ділянку площею 2,2 га в с. Гільча Друга Рівненського району. Причиною такого рішення стала нежитлова будівля, розташована на цій землі.

Однак, площа земельної ділянки більш ніж у 112 разів перевищувала площу нерухомого майна. А це суперечить чинному законодавству, оскільки право користування на земельну ділянку вільну від забудови, особа могла набути виключно на конкурентних засадах.

Внаслідок допущених порушень бюджет Здовбицької територіальної громади недоотримав значну суму коштів, які остання могла б отримати від продажу права оренди ділянки на земельних торгах.

Лише після скерування Здолбунівською окружною прокуратурою позову до суду, спірний договір оренди землі був припинений, а земельна ділянка знову перейшла в користування територіальної громади.

У зв’язку з добровільним виконанням позовних вимог прокурора, Здолбунівським районним судом закрито провадження у справі.

За матеріалами Здолбунівської окружної прокуратури
Рівненської областіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети