Раз в шість років прем’єри мають справу до шкільних туалетів

Спочатку у 2012 році за два місяці всі все кинули і почали виконувати розпорядження тодішнього прем’єр-міністра і облаштовувати туалети всередині шкільних приміщень. Цього разу “приспічило” іншому прем’єру. Каже, що за 10 місяців всі впораються. А міністр освіти каже, що і субвенцію для цього приготували. Тільки от місцевим адміністраціям і ОМС треба підшукати ще трохи грошенят і буде зроблена. 

Справа то потрібна, проте, є простий рецепт не з київських кабінетів, а від нас:

  1. Спочатку треба питати, перш ніж приймати рішення, а якщо прийняли не питаючи то давайте на все гроші – збудують
  2. Гроші давайте, а своїх підрядників не давайте, бо не буде ні грошей ні туалетів
  3. Про те як зробили питайте зразу як відзвітуються що зробили, а не через шість років

Отже прем’єр дав доручення Міністерству регіонального розвитку вирішити цю проблему.

«Не розумію, чому раніше не можна було це зробити. У кожній області – скільки таких шкіл, в яких районах, поставити їм завдання, щоб до кінця року всі школи отримали теплі, нормальні туалети», – зазначив прем’єр.

За його словами, це питання відповідальності міських голів і голів міськадміністрацій, причому гроші на це вже виділено. Прем’єр-міністр додав, що зараз проблема вуличних туалетів стосується 680 шкіл в Україні, найбільше їх у Закарпатській області.

У свою чергу, міністр освіти і науки Лілія Гриневич додала, що на ці цілі передбачено субвенцію в 267 млн ​​грн, яких, за умови долучення місцевих субвенцій, має вистачити на вирішення проблеми.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети