Районний бюджет Здолбунівщини на 2018 рік прийнято

В десять хвилин сьогодні вклалися депутати районної ради із прийняттям районного бюджету. Ніхто не виступав, не захотіли слухати презентацію депутати із уст голови РДА, сказали, що все чули на комісіях і з усім погоджуються. Що чули на цих комісіях депутати, запрошені і присутні у сесійній залі не всі в курсі, не кажучи про пересічних мешканців. Але тепер цього часу буде багато, адже бюджет буде оприлюднено і всі бажаючі ним поцікавляться хоч в загальному хоч в деталях.

Коментує голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук: Сьогодні затвердили районний бюджет на 2018 рік. Декілька основних цифр.
Обсяг реалізації промислової продукції планується в розмірі понад 1,6 млрд. грн., продукції сільського господарства – понад 150 млн.грн. Середня зарплата по району – майже 7 тис. грн.
Власні доходи районного бюджету визначено в розмірі 91,1 млн.грн., трансферти – понад 423 млн.грн. (у т.ч. освітня, медична субвенції, базова та додаткова дотації).
Всього прогнозований обсяг доходів загального фонду районного бюджету – 514,5 млн. грн.
Прогнозований обсяг видатків – 512,5 млн.грн.
Резервний фонд – 386,8 тис.грн.
По всіх основних галузях маємо ріст, десь він досить суттєвий, по деяких розпорядниках коштів видатки 2018 р. у порівнянні з 2017 р. збільшуються майже у два рази.
По освіті уже в стартовому бюджеті закладаємо надбавку за престижність педагогічної праці в розмірі 20% до окладу, виплату на оздоровлення педагогічним та технічним працівникам, винагороду та стимулювання працівникам ДНЗ. Окрім того, як і поточного року, закладаємо кошти на ремонти наших шкіл (загальна сума 1 819 000 грн.), але у 2018 році даємо також кошти на ремонти ДНЗ та позашкільні навчальні заклади, в розрахунку 300 грн. на одну дитину в садочках та 100 грн на одну дитину в позашкіллі.
Уже стартовим бюджетом спрямовуємо понад 1 млн.грн. на будівництво спортивного комплекса на “вісімці”.
Як і цього року, у 2018 р. плануємо багато будувати, ремонтувати та реконструювати: за кошти ДФРР, кошти на соціально-економічний розвиток територій, за рахунок дорожнього фонду, за кошти так званої “зони спостереження”, державні кошти на розвиток сільської медицини. Сподіваємось, “бачитимуть” Здолбунівщину і в обласному бюджеті, плануємо, як і поточного року, бути в числі переможців обласної програми енергоефективності, обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив тер.громад тощо. Само собою, на розвиток спрямовуватимемо кошти з перевиконання районного бюджету. А це дає змогу говорити, що у 2018 році капітальний ремонт району продовжуватиметься!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети