Районні змагання із футболу визначили переможців

З 25 по 27 березня 2015 року в м. Здолбунів на футбольному полі ФОК ДЮСШ по вул. Старомильська пройшли фінали Здолбунівського району на призи «Шкіряного м’яча» 2-го етапу Всеукраїнських змагань 2014-2015 р. серед шкільних команд спортсменів 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002 років народження.

25 березня згідно з жеребкуванням серед гравців 2003-2004 р.н. (U-11-12) 8 команд шкіл району були розбиті на дві групи («А» і «Б») по 4 колективи в кожній. За домовленістю організаторів та представників команд, зустрічі були проведені в групах і після цього переможці груп зустрілись у фіналі, а другі команди змагались за 3-4 місце. Після проведення матчів в групах таблиці набули такого вигляду:а б

Таким чином, у матчі за 3-є місце зустрілись гімназія і ЗОШ №4. Основний час між ними завершився нульовою нічиєю. Переможця визначила серія пенальті. Краще серію пробили учні  ЗОШ №4 і перемогли з рахунком 3:2.

У фіналі помірялися силами ЗОШ №1 та збірна сіл П’ятигори та Глинська. І тут основний час завершився внічию (1:1), а серію пенальті вдаліше виконали гравці ЗОШ №1 – 3:1. Як наслідок, підсумкова таблиця команд на призи «Шкіряного м’яча» серед гравців 11-12 років виглядає так:

  1. ЗОШ №1,
  2. Збірна с. П’ятигори і с. Глинськ,
  3. ЗОШ №4,
  4. Гімназія,
  5. ЗОШ №5,
  6. ЗОШ №3,
  7. ЗОШ №6,
  8. ЗОШ с. Спасів.

26 березня були сформовані дві групи по три команди в кожній з гравців 2002-2003 р.н. (U -12-13). Після проведення всіх поєдинків групи виглядають так:бб

Регламент передбачував, що в півфіналах зустрінуться: переможець групи «А» з другою командою групи «Б», а перша команда групи «Б» з другою командою групи «А». Тому, в півфіналах відповідно зустрілися спортсмени загальноосвітніх шкіл №4 з №5, а збірна ЗОШ с. Пятигори і с. Глинськ з ЗОШ №6.

У першому півфіналі школярі ЗОШ №4 з мінімальним рахунком 1:0 перемогли однолітків з ЗОШ №5. Удругому поєдинку учні ЗОШ с. П’ятигори і с. Глинськ поступилися з рахунком 2:0  команді ЗОШ №6. Надалі за 3-є місце зустрілися переможені команди.

Свій шанс краще використала сільська юнь, яка забила єдиний гол у ворота ЗОШ №5. Основний час зустрічі за 1-е місце між загальноосвітніми школами №4 і №6 переможця не виявив (0:0), а серію післяматчевих пенальті впевненіше виконали школярі ЗОШ №6 – 4:3. Підсумкове положення команд серед гравців вікової групи 12-13 років на призи «Шкіряного м’яча» виглядає  так: 1. ЗОШ №6, 2. ЗОШ №4, 3. Збірна ЗОШ с. П’ятигори і с. Глинськ, 4. ЗОШ №5, 5. ЗОШ №1, 6. ЗОШ №3.

27 березня відбулися фінальні матчі району на призи «Шкіряного м’яча» серед гравців 2001-2002 р.н. (U-13-14). Жереб розпорядився не зовсім справедливо. Група «А» складалась з 4-х команд більш сильніших, ніж у групі «Б» де було три учасники. Після всіх зіграних матчів в групах команди розмістилися наступним чином:ббб

По дві кращі команди з груп склали півфінальні пари, де юнаки загальноосвітніх шкіл №4 і №5, №1 і збірна ЗОШ с. П’ятигори с. Глинськ зустрілись між собою. Один гол був забитий в першій зустрічі і перемогу святкували ЗОШ №5. У другому поєдинку спортсмени з сіл П’ятигори і Глинська впевнено перемогли гравців ЗОШ №1. Тричі юні футболісти ЗОШ №1 розпочинали з центра поля після пропущених голів.

Безрезультатно в основний час закінчилась зустріч за 3-є місце між школярами ЗОШ №4 і №1, але влучніше пробили післяматчеві пенальті гравці ЗОШ №1 – 5:4.

Юнацький запал та більше налаштування на перемогу в фіналі дозволило здобути перше місце спортсменам з сіл П’ятигори і Глинська, які здолали гравців ЗОШ №5 з рахунком 2:0. А до цієї перемоги сільські футболісти пройшли складний шлях. Після нічиєї і поразки в перших матчах вихід з групи був під сумнівом. Але хід змагань сприяв їм стати чемпіонами.

Підсумкове положення команд віком гравців 13-14 років таке: 1. Збірна ЗОШ с. П’ятигори і с. Глинськ, 2. ЗОШ №5, 3. ЗОШ №1, 4. ЗОШ №4. 5. ЗОШ №6, 6. ЗОШ №3, 7. Гімназія.

Чимало зусиль, аби фінали на призи «Шкіряного м’яча» в різних вікових групах гравців відбулися на гідному рівні, доклав голова Здолбунівської районної федерації футболу, головний арбітр змагань Милян С.М. Він кваліфіковано відсудив матчі, привітав учасників і вручив переможцям кубки, командні дипломи, футбольні м’ячі. Призери отримали індивідуальні дипломи, отримали оплески глядачів.

При проведенні змагань необхідно зауважити про позитивні й негативні моменти турніру «Шкіряний м’яч». Усі ігри пройшли в спортивній, гострій і безкомпромісній боротьбі, в дружній атмосфері. Однак не обійшлося без травм. Два юних футболісти завчасно припинили участь в змаганнях і були доставлені в лікувальний заклад.

Лише одна сільська команда – збірна шкіл сіл П’ятигори і Глинська – брала участь у змаганнях у всіх трьох вікових групах. І виступила вкрай вдало. Готував спортсменів до турніру вчитель П’ятигорської школи Шолудько І.О. Серед гравців віком 11-12 років його вихованці стали другими, 12-13 років – третіми, а 13-14 років – першими. Такого успіху не досягла жодна з усіх шкільних команд. У складі команди в цих змаганнях виступала єдина юначка на турнірі Горобюк Ірина.

Ще одна сільська школа з с. Спасів взяла участь у фіналі серед гравців 2003-2004 р.н. Усі інші сільські школи і Мізоцька селищна школа проігнорували турнір «Шкіряний м’яч». Директори шкіл не відвідали цих змагань, не підтримали свої команди. Лише директор гімназії Гнатюк І. Г. виявив увагу до турніру. Після перемоги гравців збірної ЗОШ с. П’ятигори і с. Глинськ над гімназією він персонально поздоровив кожного гравця з успіхом, що гідне поваги. «Шкіряний м’яч» був поза увагою також і працівників районного відділу освіти.

Вимагає поліпшення якість футбольного поля. Стан майданчика і час (зустрічі тривали по 15 хвилин) вирівнювали шанси команд.

Після районних фінальних ігор переможці вікових груп, а саме ЗОШ №1, ЗОШ №6, збірна ЗОШ с. П’ятигори і с. Глинськ візьмуть участь в зональному обласному фіналі на призи «Шкіряного м’яча». Тож побажаємо їм вдалого виступу.

Володимир ГрогольВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети