Район втер носа обласникам

В частині організаціїї перевезень. Не секрет, що здолбунівський напрямок є цікавий перевізникам і вони мають багато рейсів Рівне-Здолбунів-село. Тендер по цим рейсам проводить Рівненська ОДА. Вона ж і встановлює “правила гри” з урахуванням можливостей законодавства, а до того ще й приватних корупційних інтересів (справу Пустовіта досі толком і не розпочали). Тому маршрутчики зазвичай мають те що хочуть, а обласна влада максимум впрошує їх не набагато піднімати ціни на перевезення.

Маємо приклад інший – Здолбунівський МІСЬКИЙ маршрут, який фактично існує за міські бюджетні гроші, має багато нарікань на регулярність і якість, проте вже став більш менш регулярним і знайомим здолбунівчанам. Кому від цього Експресу зиск пенсіонерам, школярам чи перевізнику? Ну, але їздить. Є прецедент міського маршруту.

І ось третій варіант – у Здолбунівській РДА провели свій тендер на місцевий маршрут. І ЗМОГЛИ досягти компромісу на користь пасажирам району і в першу чергу міста (щодо проїзду по ВСЬОМУ місту по одній ціні). До речі, районні керівники дуже швидко і це приємно, навчилися вживати якісь більш зрозумілі назви частин ЄДИНОГО міста Здолбунова на відміну від того ж міського голови який і досі послуговується назвами  народного автентичного говору. НАСКІЛЬКИ такий маршрут в ТАКИХ умовах протримається теж покаже час, а поки справа виглядає саме так. Чи буде цей рейс регулярно їздити на той самий мікрорайон Цементників? Чи буде він комерційно вигідний перевізнику. Відповіді ще попереду, а поки:

пряма мова голови Здолбунівської РДА: Ось чому ми хочемо проводити конкурси на визначення перевізників, які обслуговують пасажирів Здолбунівщини (поки що нам не дають такого права).
Минулого місяця Здолбунівська РДА провела конкурс, а цього місяця ми підписали договір з перевізником на маршрут Здолбунів-Гільча-Замлинок.
В договорі, серед іншого, чітко вказали:
– перевозити безкоштовно УСІХ пільговиків;
– змінювати тариф – лише за згодою з РДА. Самовільне збільшення означатиме розірвання угоди.
І, що теж не мало важливо, цей перевізник братиме 3 грн. по місту з розумінням, що мікрорайон Цементників – це теж місто Здолбунів, а не окрема адміністративна одиниця!
Таким чином, якщо Ви стоїте на зупинці “райбібліотека” і Вам потрібно на “посьолок”, “селище”, “Здолбунів-2″… то гільчанська маршрутка довезе Вас туди за три гривні))Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети