“Рада-4” – це абсурд, вважає Ю.Вознюк

Зрозумівши, що друга сесія Верховної Ради України не розпочнеться, допоки провладні депутати не погодяться на вимоги опозиції, а саме: введення у дію системи “Рада-3”, яка передбачає персональне голосування сенсорною кнопкою, регіонали пішли ва-банк. Вони зробили опозиційним партіям пропозицію, яка тягне щонайменше на 15 мільйонів гривень, запропонувавши розглянути можливість встановлення системи “Рада-4”.

– Пропозиція Партії регіонів – абсурд, – зазначає народний депутат України Юрій Вознюк (округ 153 Рівненщина). – Для чого витрачати гроші,та ще й стільки, з Державного бюджету на систему “Рада-4”, коли і “Рада-3” працює абсолютно нормально. На думку народного депутата України Юрія Вознюка, за великим рахунком не важливо, яким саме способом проходитиме голосування – можна навіть піднімати руки, як це донедавно відбувалося на сесії Рівненської міської ради, або підніматися з місця. Головне, щоб голосування було персональне. І це головна вимога опозиції, без виконання якої робота у Верховній Раді не розпочнеться.

З повагою, прес-служба народного депутата України Юрія Вознюка*Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети