Пиво віднесли до алкогольних напоїв

З 1 липня 2015 року починають діяти норми законодавства щодо віднесення пива до алкогольних напоїв.

Так, згідно зі змінами до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.1995 року №481/95-ВР (далі – ЗУ №481), з 1 липня 2015 року до алкогольних  напоїв відносяться продукти, одержані шляхом спиртового бродіння цукровмісних матеріалів або  виготовлені  на  основі харчових спиртів з вмістом спирту етилового понад 0,5 відсотка об’ємних одиниць, які зазначені у товарних позиціях 2203, 2204, 2205, 2206, 2208 згідно з УКТ ЗЕД, а також з вмістом спирту етилового 8,5 відсотка об’ємних одиниць та більше, які зазначені у товарних позиціях  2103  90  30  00,  2106 90 згідно з УКТ ЗЕД.

Статтею 15 ЗУ №481 визначено, що роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) або тютюновими виробами може здійснюватися суб’єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій.

Для отримання ліцензії суб’єктами господарювання мають бути надані наступні документи:

– заява;

– платіжне доручення з відміткою банку про сплату;

– документ, що посвідчує особу (для фізичних осіб);

– довідка податкової про реєстрацію касового апарата;

– копія договору оренди, або документів що підтверджують право власності на приміщення;

– довіреність, що уповноважує представника заявника на отримання ліцензії.

Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту), становить 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, – 500 гривень.

Рішення про видачу чи відмову в такій ліцензії приймається Відділом контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Рівненській області (м. Рівне, вул. Черняка, 6, тел.64-63-31), консультації можна отримати і у Здолбунівській ОДПІ вул.Приходька.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети