Питання до Народної ради Здолбунівщини

rishenna_1Сьогодні створена Народна рада, ухвалено рішення про формування виконавчого комітету районної ради. Питання:

  1. Коли буде формуватись виконком, яка планується його чисельність?
  2. Хто персонально претендує на входження та очолювання виконкому на Здолбунівщині?
  3. Чи планується передбачити на функціонування виконкому кошти в районному бюджеті – 2014? Якщо так, то яке джерело цих коштів? Якщо за рахунок скорочення фінансування видатків на РДА, то які фахівці і в якому порядку мають бути з 10 лютого 2014 року звільнені, адже саме з цього дня має почати роботу виконком, який перебирає на себе функції РДА?
  4. Чи планується новими членами виконкому проходження процедури конкурсу, проходження спецперевірки для отримання роботи у статусі держслужбовця, і хто із майбутніх членів виконкому володіє необхідними знаннями законів України щодо місцевого самоврядування та державного управління та має уявлення про управління регіональною частиною національної економіки в межах району?
  5. Якщо виконком вже запрацює із 10 лютого на громадських засадах, то чи буде паралельно працювати РДА і хто буде її очолювати? Чому після звільнення двох заступників не піднімається питання відставки голови РДА?
  6. Чи планується залучати в новостворений виконком звільнених працівників РДА? Якщо так, то чим він буде відрізнятись від РДА? Фігурою, яка буде очолювати виконком?
  7. Чи будуть включені у виконком представники громади, активісти, які фахово підготовлені для такої роботи?
  8. Якщо не буде знайдено відповідей на ці запитання, чи проголосують ті самі 33 депутати про повернення повноважень РДА – і вся революція закінчиться заміною двох заступників голови РДА?


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети