Писанковий дивосвіт у Ільпіні

В закладах культури району продовжуються майстер-класи з писанкарства, складання пасхальних кошиків, конкурси малюнків, виготовлення вітальних листівок, привітань.
15 квітня 2016 року в публічно-шкільній бібліотеці с.Ільпінь було проведено майстер-клас з писанкарства в різних техніках. Завідувачка бібліотекою Пилипчук Є.І. спільно з завідувачкою клубом Паламарчук Н.П. розповіли для присутніх про народні пасхальні звичаї та ознайомили з оригінальною технікою писанкарства: декупажем, квілінгом, мальованкою. До заходу була організована книжкова виставка”Великодні писанки”.
Писанковий дивосвіт у Ільпіні



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети