Пильні здолбунівчани і водні колодязі

luki_voda (4)Тепла погода сприяла початку ремонтних робіт у місті. Поки що це помітно по активній заміні і облаштуванню водних колодязів на вулицях міста. Ремонтна бригада комунальників укріплює самі колодязі, заміняє кришки на них, підмуровує основу гідроспоруди.

Однак уважні здолбунівчани помітили і безхозний колодязь із відкритим люком по вул.Кн.Ольги. Чи були там внизу працівники нам не відомо, якщо були то було би добре на дорозі залишати знаки, які убезпечать проїзд і прохід по вулиці. Якщо не були і хтось забув закрити чи свідомо відкрив то краще такі місця теж позначати якщо не вдалось закрити люк самому (раптом там внизу робітники?)


Відео з групи ЗС у ВК, автор Олександр Помірчий

luki_voda (8) luki_voda (6) luki_voda (5) luki_voda (3) luki_voda (2) luki_voda (1)

А на місці щорічних проривів, де депутати міськради вже пропонували зробити басейн :) схоже приступили до втілення планів у життя.luki_voda (7)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети