Пятигірські школярі серед переможців

38 навчальних закладів, які брали участь у Всеукраїнській учнівській фенологічній кампанії «Вишнева Україна», отримали золоті, срібні та бронзові віртуальні нагороди за внесення даних фенологічних спостережень до Міжнародної бази GLOBE.

Оскільки збір даних та їх внесення до наукової бази є надзвичайно важливими для здійснення наукових досліджень, GLOBE щоквартально визначає рейтинг навчальних закладів, які роблять найбільший внесок у збір такої інформації. Цього разу нагороди отримали й українські навчальні заклади.

Зокрема золоті нагороди за внесення понад 100 фенологічних спостережень до Міжнародної наукової бази даних GLOBE отримали:

Будинок дітей та молоді Дубенської міської ради Рівненської області;
Станція юних натуралістів Рівненської обласної ради;
Чернівецький міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Чернівецької міської ради;
П’ятигірська загальноосвітня школа I-II ступенів с. П’ятигори Здолбунівського району Рівненської області;
Хорошівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів із музично-хореографічним профілем Петропавлівської районної ради Дніпропетровської області.

ПедпресаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети