. П'ятигірські фермери миттєво відреагували на претензії до їх роботи | Здолбунів City

П’ятигірські фермери миттєво відреагували на претензії до їх роботи

Р.С.С.Р С._04.05.2014_7[1]Сьогодні вранці на ЗС з’явився матеріал про те, як у с.Уїздці на орендованих землях ФГ “Пятигірське” обробляє посіви хімікатами. А вже в обід відбулась телефонна розмова між агрономом та жителями Уїздців, які поскаржились на порушення зі сторони ФГ. Почалася ця розмова із закидів про поширення невірних даних, про те, що обробляються рослини нешкідливими речовинами, а закінчили…тим, що ФГ в особі її агронома зобов’язались виконувати норми Закону. vidpovid fermeri1

Ввечері, повернувшись додому, на дверях оселі господарі побачили ось таке послання:) Сподіваємось, ВСІ інші господарі осель навколо земель, що обробляються, отримали теж подібні попередження-повідомлення, і в зазначені дати обробка землі буде відбуватись із дотримання часових параметрів, з врахуванням сили вітру і температурного режиму дня, як це і передбачено в законодавстві. Ні більше, ні менше. А за швидку реакцію – дякуємо.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • Олександра

    А також з дотриманням пункту Державних санітарних правил 8.8.1.2.001-98 Міністерства охорони здоров’я України від 03.08.1998 “Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві.”

    6.3.4. Зона санітарного розриву від населених пунктів, тваринницьких комплексів, місць проведення ручних робіт по догляду за сільгоспкультурами, водойм і місць відпочинку при
    вентиляторному обприскуванні повинна бути не менше 500 м, при
    штанговому і гербігації дощуванням – 300 м. При застосуванні аерозольних генераторів регульованої дисперсності санітарно-захисні зони повинні відповідати вимогам, зазначеним в інструкції для даного виду апаратури; обробка посівів у цих зонах допускається при напрямку вітру від населених пунктів і інших об’єктів, що підлягають санітарному захисту.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама