Путівки від Фонду допоможуть покращити здоров’я!

ozdorovlennaОдним із напрямків роботи Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності є забезпечення застрахованих осіб путівками до санаторно-оздоровчих закладів, якими надаються  якісні послуги з лікування, медичної реабілітації та профілактики захворювань. При цьому максимально використовуються природні лікувальні ресурси, фізеотерапевтичні методи, а також забезпечуються належні культурно-побутові умови, що дозволяє оздоровити як дорослого так і дитину.

Протягом року ми отримуємо путівки у санаторії з різними напрямками лікування:

Санаторії «Авангард», «Курпати», «Судак» оздоровлять Вам органи дихання.  «Ім. Пирогова», «Любінь Великий», «Немирів» та «Хмільник» потурбуються про органи опори та руху.

Санаторії «Київ плюс», «Лісова пісня», «Миргородкурорт», «Моршинкурорт», «Поляна», «Сонячне Закарпаття», «Трускавець» підлікують Вам органи травлення. «Карпати», «Нива»(Бердянськ), «Очаківське об’єднання» забезпечать покращення стану нервової системи та хребта.

Фонд постійно реалізує путівки до санаторно-курортних закладів за всіма напрямками оздоровлення. З початку 2013 року за путівками від Фонду покращили здоров’я 187 застрахованих осіб Здолбунівського та Острозького районів. Допомогли у цьому кваліфікований персонал санаторіїв, високоякісне медичне обладнання та сучасні методи лікування.

Хочеться нагадати, що путівка видається застрахованій особі за її основним місцем роботи в період відпустки на підставі особистої заяви та медичної довідки про необхідність санаторно-курортного лікування (форма N 070/о). Комісія (уповноважений) із соціального страхування приймає рішення про виділення путівки тій чи іншій особі, визначає розмір часткової доплати (10-20% від загальної вартості в залежності від виду путівки).

Термін перебування, профіль лікування та відповідний перелік послуг, а також умови проживання, що входять до вартості, зазначаються на путівці та можуть бути уточнені у відповідального працівника Здолбунівської МВД. (це дирекція така,  а не міліцейське відомство-прим.ЗС)

Слід відмітити, що за незаконне використання путівки застрахована особа несе відповідальність згідно діючого законодавства.

Здолбунівською МВД запроваджено анкетування осіб, які оздоровлювались за путівками від Фонду, щодо якості лікування та послуг, що надавались санаторно-курортним закладом. Отже ми чекаємо від Вас відгуків у письмовому вигляді, адже тільки з Вашою допомогою Фонд зможе проконтролювати забезпечення належних умов для оздоровлення застрахованих осіб та членів їх сімей!

Шановні страхувальники! Ми піклуємося про здоров’я застрахованих осіб та пропонуємо розглянути можливість оздоровлення працівників, які потребують лікування, та врахувати результати розгляду при формуванні заявок для виділення путівок на санаторно-курортне лікування в 2013 – 2014 р.р.

Якщо Ви бажаєте отримати більш детальну інформацію, звертайтеся: м.Здолбунів, вул. М.Грушевського 25/300 або за тел. (03652)2-55-56, 2-24-55, 2-55-38 (директор), м. Острог, тел. (03654) 3-02-05(щочетверга).

 

 

Здолбунівська міжрайонна виконавча дирекція

Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети