ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ мають кулери з підігрівом води

Громадська організація ЗЕОН в межах проєкту «Діємо для здоров’я» нещодавно встановила питні куточки в різних закладах Здолбунівської громади.
Навчання в освітніх закладах наразі призупинено. Ситуація щодо електропостачання, регулярного постачання води, тепло – нестабільна. Виникла ідея, яка була проговорена з керівниками закладів та представниками органів місцевого самоврядування, аби використати кулера з підігрівом води у місцях, де цього потребують більше.
Разом з партнерами, у яких стояли кулери, було перерозподілено (поки нестабільна ситуація) на місцеві «ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ» .
Відтепер є можливість в період, коли будуть діяти пункти обігріву, попити води, аби відновити свій водний баланс, оскільки важливо не забути, що запорука нашої енергії це вода. Також можна зробити теплий напій, або просто попити теплої води.
Окрім цього – це економніше витрачання коштів, аніж щоразу ввімкнений чайник.
 


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети