Пункт обігріву облаштовано поблизу автостанції

З настанням холодів на території району все частіше потрапляють у складні ситуації, пов’язані зі зниженням температури та переохолодженням, представники малозабезпечених верств населення. У зв’язку з цим у приміщенні вузлової лікарні станції Здолбунів (вхід з боку автостанції) організовано пункт обігріву.
У цьому пункті можна переночувати та зігрітися. Також там створені умови, щоб люди, які змерзли, мали змогу випити гарячого чаю та поїсти. Пункт обігріву працюватиме при температурі навколишнього середовища -10 0С і нижче.
Здолбунівський районний сектор
ГУ ДСНС України у Рівненській області.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети