Пташині забави у здолбунівських водоймах

Позитивна міні-сцена зі Здолбунівсього гідропарку. Дійові особи: лебідь, чайка. За кадром жіночка, що кидає хліб.лебідь у гідропарку Здолбунова (2)Ой, яка добра душа, кинула мені шматочок їжі…

лебідь у гідропарку Здолбунова (7)

Увага, увага! Запеленговано їстівний об’єкт. В охороні один довгоший. Починаю атаку.лебідь у гідропарку Здолбунова (3) лебідь у гідропарку Здолбунова (5) лебідь у гідропарку Здолбунова (4) лебідь у гідропарку Здолбунова (6)

Є! Ціль влучена. Об’єкт захоплено!

лебідь у гідропарку Здолбунова (8)

Щось я нічого не зрозумів. Дали їжу, забрали їжу…Попливу я від вас.лебідь у гідропарку Здолбунова (1)

Сцена 2. Місце дії: ставок с.Лідаво, гніздо лебедів.

lebedi (2) lebedi (1) lebedi_1 (1) lebedi_1 (2) lebedi_2 (3)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети