. Пташине перехрестя – антологія безпеки життя | Здолбунів City

Пташине перехрестя – антологія безпеки життя

Cпробуй обїдь. Я так паркуюсь на інших мені чхати?

Не треба бути інспектором ДАЇ, щоб зрозуміти, що в нашому місті правил дорожнього руху і власної безпеки мало хто дотримується. Ось приміром “пташине перехрестя” між магазином Сова і кафе Лелека. Краще не придумаєш ніж чотиристоронне перехрестя із зміщеними вулицями по вертикалі, один на всі чотири випадки пішохідний перехід, стихійна необлаштована стоянка таксі. Ситуація так і просить почергувати там даїшникам зо 2-3 дні, а людям трохи більше подумати про своє життя і здоровя. Фоторепортаж.

Ау, там ніхто назустріч не їде? Ну підкажіть хоч хто не будь.

А я іду, гуляю навкруги нікого не помічаю. Зверніть увагу когось чекають робітники у формі

Вже на зупинці маршрутка, а за нею вантажівка, куди стрімко залазять робітники

Аж тут раптом ще одне таксі. І де воно зупиняється? Правильно, біля дверей рідної контори.

Чоловіче не сигнальте мені в спину, не бачите ми з маршрутки і дорогу переходимо. Ой, чого ви кричите ми тут завжди так ходимо.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Alex

  Так, дійсно, дуже вдало було підмічено, що в Здолбунові ніхто не дотримується навіть елементарних правил дорожнього руху: ні водії (особливо маршрутних таксі), ні тим паче пішоходи. Видається, що діїшників така ситуація цілком влаштовує, однак це тільки до першої великої аварії з жертвами, а це колись та і станеться.
  В даній ситуації, мабуть, легше розширити дорогу по вулиці Незалежності, а також намалювати розмітку зебри червоним кольором з усіх боків перехрестя, ніж дочекатися, коли пішоходи і водії будуть виконувати хоча б елементарні правила дорожнього роху. Кожен раз коли їду маршрутним таксі – постійно дивуюся тому, ща бачу на перехресті з вікна. Це ж не маленьке перестя по площі, його за 2 секунди не перебіжиш, а машина то швидшою виявиться…. От потім жалітися нікому буде, кілька виграних секунд не варті життя або каліцтва.

  • zdolbunivchanka

   Доброго дня всім читачам цього інтернет-ресурсу. Мене досить обурило те з якого боку редакція сайту висвітлює ситуацію в рідному мені місті. Мене зачепила доля Катерини котра клеїть оголошення, невже ви пане Микола не маєте ані грама співчуття. Я розумію що ви хочете щоб цінували вашу працю і ваших (і не ваших Неповнолітніх) дітей, а чи не краще їм у цьому віці зайнятися волонтерською роботою, щоб привити людяність та співчуття, а не озлобу до людей які намагаються вижити. Ця лінія поведінки відслідковується і в інших ваших “творах”. Ви всебічно поливаєте брудом водіїв таксі “2-44-04”, які цілком легально намагаються заробити на життя. Я точно знаю що ці хлопці мають ще й основну офіційну роботу, тобто порахуйте скільки кожен з них платить податків: як підприємець 600-700грн, та як найманий працівник 500-600грн.Водіїв не рахувала та думаю що 10000грн з податків щомісяця назбирається.Натомість ви рекламуєте таксі “фара” яке є нелегальне та не має жодного дозвільного документа (http://jurportal.org/writ/11152370), не сплачує податки. НЕ інакше як “заказуха” вашу писанину не назвеш! Натомість інші джерела мають не лише негатив http://zdolbuniv.com/city/8-bereznya-taksysty-zdolbunova-daruvaly-klijentkam-kvity.html. Так ви скажете я не перевіряючий орган мені не показували документи. Ви пане Микола розповсюджувач реклами і згідно закону маєте перевірити інформацію щодо рекламодавця, а не вводити в оману споживачів. Ви радите депутатам навчитися користуватися інтернетом, навчіться спочатку самі дуже багато є судових рішень щодо цієї нелегальної служби, напевно власник має багато грошей що й далі функціонує. Ви звинувачуєте місцеву владу в піарі- а чи не ви лізете в телевізор при нагоді, так дійсно важливий досвід міняти жінку. Чи не ви балотувалися в мери міста раніше, і тепер брудним піаром намагаєтеся привернути до себе увагу. Вам не одноразово на форумах вказували на ваше однобоке , не глибоке бачення проблеми.Але ви зі своїм (цитую вас) недолугим та недорозлитим досвідом не можете дослідити проблему в цілому. З ваших творів в мене скалося враження про вашу особисту неприязнь до родини Потапчуків, можливо ви на його місце “мітите”. Чому ви не написали що закордонні номери на МАЗ почепив охоронець (гумор українців), чому не спростували вашу завідомо невірну інформацію. Пане Микола зазвичай той хто багато говорить той мало робить, досліжуйте краще теми про які писатимете, та більше неупередженого ставлення, тоді люди вам повірять.Як я і думала коментар видалять.А як же свобода слова, чи на ваш сайт цей закон не діє? Завідомо невірна інформація це у ВАС. Дякую.

 • Здолбунівсіті

  дуже слушна ідея, щодо червоної прогумованої розмітки

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама