Призупинено роботу шкіл району з 3 по 7 березня включно

Таке рішення ухвалили на засіданні постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Здолбунівського району, яке відбулося 02 березня.

Це потрібно для того, аби уникнути ускладнення ситуації з постачанням природного газу.

Україною проходить ініціатива “Прикрути” від  НАК «Нафтогаз України», який закликає українців згуртуватися проти чергової провокації Кремля: «У кого є котли, зменшіть температуру в приміщенні на 1 градус вдень і на 2 градуси вночі. Це дозволить знизити потребу в газі на 8-9%, і цього буде достатньо, щоб російський шантаж не вдався. Нам треба протриматися лише 3-4 дні, поки не минуть холоди. Сьогоднішній день – найкритичніший»

“Газпром”, програвши Україні в Стокгольмському арбітражі, знизив на 20 відсотків тиск у газопроводах на своєму боці системи, щоб дискредитувати Україну.

Щоб зруйнувати цей сценарій – достатньо на кілька днів зменшити в оселях температуру на один градус або максимально уникати втрат тепла в будинках.

Завдяки нашій згуртованості “Газпром” і Кремль не зможуть шантажувати Україну.

Попри те, що рекомендація обласної комісії стосувалася 3-6 березня, але район, на нашу думку прийняв правильне рішення і включив 7 березня до вимушеної перерви, щоб на один день перед вихідними не витрачати газ на опалення шкіл. Рішення стосується лише шкіл, які ОПАЛЮЮТЬСЯ з використанням газу! Отже всі міські школи+ті, що опалюються газом, до 12 березня у вимушених канікулах.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети