Призначення радника Чугуннікова затягнулось

ПахолюкПризначення керівника Центру допомоги учасникам АТО Валентина Пахолюка на посаду радника голови Рівненської облдержадміністрації Віталія Чугуннікова затягнулося. Про че повідомляє ЧаРівне

Це було пов`язано з процедурою перевірки, згідно чинного законодавства. Віталій Чугунніков вже підписав відповідне розпорядження. Як повідомляє прес-служба РОДА, новопризначенець матиме посадовий оклад у розмірі 1378 гривень, також йому присвоїли 11-ий ранг держслужбовця.

Валентин Олександрович Пахолюк: Дата та місце народження: 26.11.1968 р., с. Уїздці Здолбунівського р-ну

Навчальний заклад, спеціальність: Каспійське вище Військово-Морське училище ім. Кірова м. Баку, Азербайджан, інженер – штурман надводних кораблів. Місце праці: Громадська активність:

З 1994-2011 був засновником та керівником комерційних та виробничих підприємств «Шедар», «Рембудсервіс», «Західпостач», «Нерудпром ЛТД». З липня 2014 – березень 2015 виконував бойові завдання в зоні АТО в складі батальйону «Горинь» на посаді офіцера – психолога. Демобілізований, капітан запасу. Одружений, має 3 доньок.

Нагадаємо, Центр допомоги учасникам АТО, який нині очолює Валентин Пахолюк, покликаний допомогти учасникам АТО та демобілізованим. Бажаючі можуть звертатися за номером телефону: 068-285-35-98.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети