Приймаємо матеріали, оголошення, рекламу в друкований номер Здолбунів CITY

Шановні земляки. До 14 жовтня очікується вихід друкованого видання Здолбунів CITY. Ми готові отримати від вас оголошення, повідомлення, рекламу. Умови розміщення за посиланням http://zdolbunivcity.net/reklama/ (догортати донизу), 1 см.кв від 3 до 4 грн. Це офіційно зареєстроване видання з березня 2012 року. Якщо ви відчуваєте в собі сили і бажання стати автором допису – теж можете спробувати це зробити. Контакти для звернень і матеріалів: zdolbunivcity@i.ua
І традиційно матеріали – анонси від громадських, спортивних, молодіжних організацій приймаються до розміщення безкоштовно, в разі якщо можливості оплатити ці послуги немає.
Запрошуємо бізнес до підтримки виходу номеру та довготривалої співпраці.
Отримати друкований примірник можна буде в точках розповсюдження преси (магазин Абетка, ринок по 8 березня, магазин Малятко)


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети