ПриватБанк визнано найкращим благодійником серед великих компаній

приватбанкЗа підсумками 2015 року ПриватБанк визнано найкращим благодійником серед великих українских компаній у рамках Національного конкурсу «Благодійна Україна». Як повідомили організатори конкурсу, саме ПриватБанк визнано переможцем «Благодійної України», лауреатами конкурсу також стали компанія «Проктер енд Гембл Україна» та ТОВ СП «НІБУЛОН».

«Ця нагорода перш за все заслуга понад 320 000 громадян України та світу, які в 2015 році підтримували благодійні проекти, організовані ПриватБанком, – зазначає Ганна Павлова, керівник благодійних проектів ПриватБанку. – Також слова вдячності ми висловлюємо всім благодійним фондам, громадським організаціям, волонтерам, які щодня плекають та розбудовують нову Україну».
Члени конкурсної комісії відзначили вагомий вплив благодійної діяльності ПриватБанку в масштабах країни – у 2015 році на підтримку благодійних проектів було зібрано понад 34 млн грн, з них понад 2,5 млн грн перерахував ПриватБанк. На зібрані кошти було надано допомогу підрозділам ЗСУ, Національної гвардії України; пораненим в АТО; дітям, хворим на рак і серцево-судинні захворювання; вихованцям дитячих будинків та інтернатів. Результати усіх благодійних програм, у яких бере участь ПриватБанк та його клієнти, можна подивитись на сайті blago.pb.uaВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети