ПриватБанк встановив економний режим погашення кредитів за картками

ПриватБанк з початку квітня встановив для клієнтів економний режим обслуговування заборгованості за кредитами на картках. Як повідомили в банку, з 1 квітня розмір обов’язкового мінімального платежу за кредитом установлено в розмірі 5% від суми заборгованості, але не менше 50 грн. Раніше користувачі кредитних лімітів повинні були щомісяця погашати не менше 7% від суми заборгованості.

«Новий порядок обслуговування кредитних карток – це додаткова підтримка клієнтів з боку банку в умовах режиму економії в Україні, яка дозволить користуватися кредитними коштами без відчутного навантаження на родинний бюджет, – говорить Заступник Голови Правління ПриватБанку Олег Гороховський. – З урахуванням пільгового 55-денного періоду користування кредитом у багатьох випадках кредитна підтримка банку буде для клієнтів практично безкоштовною».

ПриватБанк знизив розмір обов’язкового щомісячного платежу за кредитами з 7% до 5% для всіх власників карток «Універсальна», карток класу Gold, а також Карток ЮНІОРА. На сьогодні кредитними картками банку користуються понад 17,5 мільйонів власників пластикових карток, при цьому понад 10 мільйонів клієнтів постійно використовують кредитні ліміти для оплати товарів і послуг.

Загальний обсяг установлених клієнтам ПриватБанку кредитних лімітів на 1 квітня становить 60,7 млрд грн, обсяг використаних лімітів – 22,1 млрд грн.

Андрій Хмельник

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети